Znaleziono: Rock 'N Roll, Lords Of War (było: Poszukiwany,)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Gość

Znaleziono: Rock 'N Roll, Lords Of War (było: Poszukiwany,)

Post autor: Gość »

Były sobie kiedyś takie dwie gierki:
W jednej łaziło się czymś w rodzaju tarczy po murach jakby zamku i odbijało się coś w rodzaju kuli, czy pocisku, żeby nie rozwalił nam muru i nie wleciał do środka, oczywiście obok był przeciwnik i robił to samo, odbijając pocisk spowrotem do nas.
Drugą gierką była dośc ciekawa platwormówka, mianowicie kierowało się za pomocą myszki toczącą się kulę, omijało się dziry i takie tam. Ma ktoś to może?
Acha, potrzebowałbym jakieś ciekawe tytuły gierek typu horrory i przygodówki, ale takie naprawdę fajne, jak np. Elvira, czy Dark Seed, a nie Horror Zombie :)
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Tutaj ktoś podał podobny opis gry, a Melo zidentyfikował ją jako Lords of War.
AXE Capoeira!
kwaku85
Posty: 102
Rejestracja: 9 paź 2004, o 17:36

Post autor: kwaku85 »

Zgadza się, to właśnie to. Ale co z tą drugą grą, wie ktoś może? Kurczę, miałem ją jeszcze na emulatorze pół roku temu i nie mogę sobie za chiny przypomnieć tytułu.
Amiga jest piękna - NO GATES, NO WINDOWS!!!
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Podaj może jeszcze jakieś dodatkowe informacje: liczbę dyskietek, widok(czyżby nie był on czasem izometryczny?) i wszystko inne co pamiętasz z tej gry.
AXE Capoeira!
Art

Post autor: Art »

Nie jestem pewien, ale jeśli chodzi o tę drugą grę, to coś mi świta, że może to być "Rock`n`roll".
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Wygląda na to że dobrze Ci się wydaje...klik. Na przyszłość do rozwiewania wątpliwości polecam http://hol.abime.net :).
AXE Capoeira!
kwaku85
Posty: 102
Rejestracja: 9 paź 2004, o 17:36

Post autor: kwaku85 »

Otóż to! Dzięki chłopaki, nareszcie pogram w cosik ciekawego :D
Amiga jest piękna - NO GATES, NO WINDOWS!!!
Awatar użytkownika
DanielP
Posty: 178
Rejestracja: 5 paź 2004, o 12:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DanielP »

Co do kulki w labiryncje, to rowniez taka gra jest Spindizzy.
Fajowa, polecam ! :)
Zablokowany