Malutka pomoc =P potrzebna =D

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
suchetechno
Posty: 17
Rejestracja: 25 sie 2004, o 16:38
Lokalizacja: Szczecin

Malutka pomoc =P potrzebna =D

Post autor: suchetechno »

Yo ziomale :D, właśnie gierze sobie w Alcatraz, podoba mi sie ta gra. przeszłem ją w młodym wieku, chyba 7 lat :P, ale na symulatorze mam problem, nie wiem jak sie zmienia broń i kładzie sie na ziemi , w WINUE na "klawiaturze B" ani na A :P. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak sie zmienia broń ? ALBO JAKIEŚ KODY (CZASEM :P) ? Z góry dziękuje i licze na waszą pomoc ! ...
Devils Never Cry.
Only Zone is Techno Zone
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

jeżeli chodzi o kody to przy początkowym screenie wpisz COKEBUSTERS obraz powinien mrugnąć i masz wtedy nieskończoność żyć.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
suchetechno
Posty: 17
Rejestracja: 25 sie 2004, o 16:38
Lokalizacja: Szczecin

ne działa

Post autor: suchetechno »

:( ten kod nie działa, alb nie wiem gdzie wpisać :P , czy na tym filmiku czy na MENU Gdzie sie ustaewia Multiplayer itp. :evil: :(
Devils Never Cry.
Only Zone is Techno Zone
Awatar użytkownika
melo
Posty: 14
Rejestracja: 5 sie 2004, o 11:18

Post autor: melo »

Nie działa pewnie dlatego, że jedna z klawiatur na winuae przestawia literę B na kierunek dolny joya :wink: więc nie wpiszesz cokeBusters, skoro jakieś litery będą wykorzystywane przez symulator do emulacji joysticka. Swoją drogą to jest właśnie ta wada winuae, bo sporo jest gier które wymagają i joya i klawiatury...
Nawet najlepsza gierka z pc nie może się porównywać z amigową - to po prostu co innego...
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Malutka pomoc =P potrzebna =D

Post autor: Jedi »

suchetechno pisze:ale na symulatorze mam problem
Nie symulatorze tylko emulatorze.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Melo

Post autor: Amos »

Melo ale ty chrzanisz (chyba mnie za to nie zabanują :D ) Wystarczy w zakładce I/O Ports (czy jakoś tak) zmienić z Keyboard Layout A na B i wtedy Odpowiedzialne za ruchy dżojstika będą Strzałki a za FIRE to Ctrl i Alt.... :? :? :?
suchetechno
Posty: 17
Rejestracja: 25 sie 2004, o 16:38
Lokalizacja: Szczecin

s

Post autor: suchetechno »

Dzięki za cynk, zrobiłem jak uważałem czyli władowałem kod jeszcze na pierwszej dyskietce na początkowych screenach i podziałało :P , a co do tego symulatora to ten błąd to małe piwo więc nie rób szumu.
Devils Never Cry.
Only Zone is Techno Zone
Awatar użytkownika
Wolfer
Posty: 49
Rejestracja: 8 sty 2006, o 16:41
Lokalizacja: Turek

Post autor: Wolfer »

Dobra, ale nie odpowiedzieliście jak się zmienia bronie i jak się leży. Ja też mam z tym problem.
Anticipation of Death is Worse than Death Itself.
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

Wolfer pisze:Dobra, ale nie odpowiedzieliście jak się zmienia bronie i jak się leży. Ja też mam z tym problem.
Bronie możesz zmieniać wyłącznie w takich ciemnych miejscach i załomach planszy (np. za rogiem budynku, wskakując do dziury w murze, itp.). Znajdując się obok takiego miejsca wystarczy wcisnąć Górę i postać sama się tam chowa. Dzięki temu wrogowie Cię nie widzą, a Ty możesz sobie odpocząć i ewentualnie zmienić broń. Natomiast jeżeli chcesz się położyć, to wystarczy chyba po prostu wcisnąć Dół (aczkolwiek nie grałem w tę grę już ok. 10 lat, więc nie jestem tego pewien).
THE BEST IS YET TO COME
ODPOWIEDZ