Szukam gry "Magiczna Księga"

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Nudna magiczny zeszyt :P

Post autor: Amos »

A ja bym polecił WinUae 0.8.2.7 bo wg mnie jest lepszy! :twisted: :twisted:
taka_fajna
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2004, o 13:13
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: taka_fajna »

A jak sie podaje sciezke?? :P
Marta :)
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

taka_fajna pisze:A jak sie podaje sciezke?? :P
A więc szanowna Marto, jedziemy po kolei. :)
  1. Wchodzisz do zakładki "Paths" w emulatorze i na samej górze masz "Rom path" a po prawej przycisk z trzema kropkami (...).
  2. Klikasz w niego i zaznaczasz folder w którym zamieściłaś kickstarty.
  3. Klikasz OK i na dole klikasz w przycisk "Rescan ROMs" Powinno pojawić Ci się okienko i przy każdym modelu amigi napis "available". Jeżeli tak jest to znaczy, że wszystko zrobiłaś dobrze.
  4. W zakładce" Quickstart" wybierasz model amigi, niżej podajesz ścieżkę do adfa (pliku z grą) w ten sam sposób co z kickstartami , klikasz "start" i mogę Ci życzyć tylko przyjemnej gry ;)
Powodzenia ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
taka_fajna
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2004, o 13:13
Lokalizacja: Jaworzno

Dzięki :D

Post autor: taka_fajna »

Dziekuje bardzo hehe :) jestem chyba jakas ciemna i normalnie nie umiem se poradzic z tym komputerem.Dotego co chwile pada mi net a Ci faceci z polnetu to nic na to nie robia.A kolego ktory mi pomogles , ile masz latek ?:) bo tak dobrze sie na tym znasz :) jeszcze raz dzieki i wielkie buziaczki dla Ciebie.papa
Marta :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Posty: 61
Rejestracja: 24 wrz 2004, o 15:45
Lokalizacja: Trzebinia
Kontakt:

Post autor: Pawełek »

taka_fajna pisze:No tak wiem ze tutaj jest tylko niewiem jaki emulator bedzie do tego odpowiedni aby to uruchomić.Gdzie moge znales jakis taki pod win Me?? :cry:
Emulatory pod Windows ME możesz znaleść na emulacja.net lub www.cconline.com.pl ale wiesz lepsze jest AMIGA ELBI :wink:
Sciągnij sobie WinUae 09.90 najlepszy
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Nie chcę żebyś odniósł wrażenie że się Ciebie czepiam ale to wszystko zostało już opisane przezemnie,Wirusa i Amosa a WinUAE 0.9.90. wcale nie jest taki najlepszy,bo może trochę na piecowym dysku namieszać,dlatego wyszła poprawiona 0.9.91.
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

O kogo szanowna Marto ci chodziło? O mnie czy o Wirusa ? :P
taka_fajna
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2004, o 13:13
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: taka_fajna »

Nio Amos Ty też napisz ile masz latek :) wogole to chcialabym umiec tak wszystko uruchomić.Jakbys mogl to podlacz sie do mnie na gg Amos albo Wirus i wytlumaczysz mi to bo ja nadal nie umiem a chce umieć.Jeśli Was już denerwuje to przepraszam to nie jest celowo.Wkońcu bladynka zemnie :D hehehe czekam.papa
Marta :)
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Czemu się martwisz? Ja też tak zaczynałem... troche czasu minęło i już coś tam umiem... ale też się co jakiś czas kogoś pytam bo nie wiem co to jest za funkcja albo urządzenie :) Więc nie masz się czym zamartwiać

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
KACHA
Posty: 76
Rejestracja: 28 wrz 2004, o 15:03
Lokalizacja: d'ici ou de la

Re: magiczna księga

Post autor: KACHA »

Amos pisze:Nie ma za co :) ...

A co do WinUae 0.9.9.1 to wg mnie jest za dużo roboty z tym czymś bo

Primo : Cza mieć wszystkie kickstarty :)
eee wcale nie trzeba miec wszystkich, mi wciaz piszczy przy odpalaniu ze brakuje mu 3 chyba (2.7 i cos tam jeszcze), a jednak dziala 8)
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

No ta... ale mnie to zawsze denerwuje... i wole zrobić sobie 4200583408602860 konfigów niż mi ma piszczeć przy każdym włączeniu :)

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
KACHA
Posty: 76
Rejestracja: 28 wrz 2004, o 15:03
Lokalizacja: d'ici ou de la

Post autor: KACHA »

a propos tej gierki - z ciekawosci sciagnelam ja sobie wczoraj, ale mi nie dziala :cry: Pojawia sie intro, a potem wyskakuje blad i komunikat zeby cos tam "any drives" i za nic nie moge jej odpalic... zmienialam dyskietki, resetowalam, restartowlam kompa, cuda na kiju robilam i nic.....
what's uppppppppppppppp :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

A czy nie włożyłaś dyskietek do kilku różnych stacji? Z info zamieszczonego tutaj wynika że gra obsługuje tylko df0.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
KACHA
Posty: 76
Rejestracja: 28 wrz 2004, o 15:03
Lokalizacja: d'ici ou de la

Post autor: KACHA »

BadMojo pisze:A czy nie włożyłaś dyskietek do kilku różnych stacji? Z info zamieszczonego tutaj wynika że gra obsługuje tylko df0.
A co to oznacza w praktyce, ze obsluguje tylko df0? Mam po kolei wkladac dyskietki? Czy co?
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

KACHA pisze:A co to oznacza w praktyce, ze obsluguje tylko df0? Mam po kolei wkladac dyskietki? Czy co?
nie, to oznacza, że zmieniając dyskietke nie możesz korzystać ze stacji df1, df2, df3 bo gra ich nie obsługuje. Musisz najpier wyjąć pierwszą dyskietkę i na jej miejsce włożyć drugą.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
ODPOWIEDZ