Mortal Kombat 2

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Rypel
Posty: 2
Rejestracja: 27 wrz 2004, o 20:50
Lokalizacja: Bełchatów

Mortal Kombat 2

Post autor: Rypel »

qrde mam problem
Mortal mi sie bardzo podoba, ale mam problem.
Zapomnialem kombinacji na FATALITY, BABALITY i FRIENDSHIP

Jesli to nie jest problem to prosilbym na podanie tych kombinacji

Z gory wielkie thx.

GG: 1912872
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Ostatnio zmieniony 20 kwie 2006, o 06:43 przez Wirus, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Czary
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2006, o 20:14
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Czary »

Na wstępie witam serdecznie. Mam problem, mianowicie z podanym linkiem - nie wiem co jest grane ale nie działa u mnie. Przeszukując forum znalazłem inne linki odnośnie mortala ale też nie chodzą u mnie. Starałem się też przez wyszukiwarkę i nic. Interesują mnie oczywiście kombinacje ciosów i fatality na AMIGĘ. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź. Dołożyłem naprawdę wiele starań ze swojej strony i sorry jeżeli to o co pytam jest na "wyciągnięcie ręki". Nie wiem gdzie już tego szukać. :wink:
P.S. Wiem, że było to w Secret Service 2/95 i Gambler 4/95. Najlepsze jest to, że ktoś wyciął notkę z Secret, a z Gamblera została mi tylko jedna strona z 3 i to do tego kserowana. :wink: Pozdrowienia for all.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

link już działa ;)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Gość

Post autor: Gość »

Link działa - Dzięki! :wink: Jest natomioast mały problem podane kombinacje ciosów są na PC. Porównywałem te, które podałeś z moją jedyną kartką z Gamblera 4/95 [ mam na niej ciosy do 4 zawodników ] są inne. Jeżeli jest Ktoś kto zna kombinację ciosów na Amigę proszę jeszcze raz o pomoc. Próbowałem coś zadziałać z tymi ciosami na emulatorze WinUEA, niestety ale nic nawet jeden fatality nie wypalił [ grałem długo - jakiś musiałby wypalić - kiedyś wychodziły mi wszystkie oprócz dwóch]
P.S. Kombinacje z Gamblera do czterech postaci jakie mam działają. Please help :cry:
Czary
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2006, o 20:14
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Czary »

Sorry :lol: . Zapomniałem się zalogować. Ten wyżej to ja 8) .
Czary
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2006, o 20:14
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Czary »

No nareście znalazłem :wink: :

http://www.totalmortalkombat.com/games/ ... l+Kombat+2

Pozdrowienia i miłych wrażeń.
ODPOWIEDZ