Znaleziono: Mr Robot (było: ROBOT na atari)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
KACHA
Posty: 76
Rejestracja: 28 wrz 2004, o 15:03
Lokalizacja: d'ici ou de la

Znaleziono: Mr Robot (było: ROBOT na atari)

Post autor: KACHA »

gra planszowa byla, chodzilo sie ludzikiem (chyba cos a la robot to bylo) i zadanie polegalo na zebraniu wszystkich "diamencikow" tudziez "perelek" na drodze, z roznymi przeszkodami oczywiscie; po zebraniu, przechodzilo sie na nastepna plansze;

w sumie gierka podobna do setek innych, ale wyrozniala ja ciekawa kolorowa i estetyczna grafika (tak ja zapamietalam) oraz... mozliwosc konstruowania wlasnych plansz i przemierzania ich...

wiecej nie pamietam teraz, ale z jakiejs stronki atarynkowej sciagnelam caly spakowany pakiet gier (cos ok 2000 gier) i to nie byla zadna gra z "robotem" w nazwie; ktos kojarzy cos takiego??
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Moze Robbo, albo Boulder Dash?
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Nie pamiętam czy w ROBBO zbierało się diamenciki,ale może to ta gra :?:
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
crowley
Posty: 129
Rejestracja: 23 sie 2004, o 15:08
Lokalizacja: z Trzebnicy
Kontakt:

Post autor: crowley »

W "Robbo" zbierało się śrubki, ale reszta pasuje. Jeżeli chodzi ci o gry ze zbieractwem diamentów,tudzież czegoś w tym stylu to "Boulder Dash". "Dig Dug", było jeszcze na C64 "Mr Robot" ale tam widok był z boku. Jestem prawie pewien, Kasiu, że chodzi ci o "Robbo" bo był i na Atari i na Amidze i na PC nawet poajwił się "Robbo Milennium".
"Żyjemy tak, jak śnimy. Samotnie" - Joseph Conrad
Awatar użytkownika
KACHA
Posty: 76
Rejestracja: 28 wrz 2004, o 15:03
Lokalizacja: d'ici ou de la

Post autor: KACHA »

pasuja mi srubki z jednej gry i tytul drugiej :wink: Zaraz to sprawdze i dzieki, chyba jestesmy na tropie 8)

to Mr Robot :D :D :D :D

dzieki chlopaki :wink:
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Forum niby Amigowe, a jakos tak wszyscy znaja sie na Atarynkach 8)
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
KACHA
Posty: 76
Rejestracja: 28 wrz 2004, o 15:03
Lokalizacja: d'ici ou de la

Post autor: KACHA »

bo jesli chodzi o gry to wiele bylo na oba sprzety, a poza tym stara gra to stara gra :wink:
a jeszcze poza tym - czy to zle, wstyd i hanba znac sie na grach atarynkowych i amigowych?
no i najwazniejsze - piszac tutaj o atarynkowych, dowodze iz nie ma mnie na ZADNYM INNYM FORUM :D :D :D
Zablokowany