POMOCY : BENEFACTOR

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
lewy01
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2003, o 16:47
Lokalizacja: Żary

POMOCY : BENEFACTOR

Post autor: lewy01 »

Nie mam pojecia jak przsejsc 7 misje w BENEFACTORY.
Musze uratowac jednego malego stworka który nie moze ani na chwile stanąć w miejscu i poczekac na mnie.
Jest siwy i to chyba dlatego bo kolorowe stoja poslusznie.
Nie moge go "pomalowac" bo niwiem jak mam jednoczesnie go pilnujac wziac farme która jest bardzo wysoko i jeszcze jest strzezona przez jakiegos smierdzącego i zielonego darmozjada.
Wiem ze tzeba zapewne wejsc w jakas szczeline ale zanim ja sie tamtedy przeslizgne to tamten juz zapewne wleci do wody>
Pomocy jestem zrospaczony!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Nie pamietam jak wygladala 7 misja, ale byla taka misja, ze trzeba bylo sie polozyc nad przepascia i zrobic "most" dla stworka, ktory po tobie przechodzil. Mozliwe ze to ta misja :D
G.Gn7
Posty: 17
Rejestracja: 25 maja 2004, o 13:02

Post autor: G.Gn7 »

A o jakie miejsce ci chodzi, bo ja przeszłem całego benka! Napisz, gdzie to było, czy to w lesie, czy w egipcie, czy może gdzie indziej!
Plansza 7 to piekło i ma 2 "podplansze" czyli np. kiedy pierwszy raz zaczynasz tą grę, to jesteś w planszy 1-1(podziemia) O jaką ci konkretnie chodzi!? :?
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

A moze by tak screena z tego etapu bys udostepnil ?
luki21
Posty: 5
Rejestracja: 13 cze 2004, o 19:01

Post autor: luki21 »

na początku muszisz wziąć klucz ktury znajduje się z lewej strony na dole uwalniasz ludka szarego potem podżuczsz i nacisnąć guzik żeby szarak ruszył wajchę potem musisz puścić go od lewego lub prawego kraja potem szybko po farbę do gury nie pszejmuj się energią masz jej dużo potem na duł po szaraka znowu puszczasz go op prawego lub lewego kraja potem farba do maszyny potem znowu po szaraka i do wyścia
hektor
ODPOWIEDZ