kilka dobrych gierek??

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
RZzielonek
Posty: 5
Rejestracja: 16 sty 2004, o 13:57

kilka dobrych gierek??

Post autor: RZzielonek »

wiec tak zrobiłem juz emu zeby działało ale nie sam bo mi pomugł hmm zapomniałem nicka a teraz prosze was o podanie kilka tytułów godnych poświecenia czasu gierek:)
moj numer gg:5306123
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

wiekszosc z emulacja.net jest godnych poswiecenia, a napisz dokladniej jaka kategoria cie najbardziej interesuje, jakiego typu itp
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Zdecydowanie na 1 miejscu "Super Frog"!!!
Reszta w przypadkowej kolejności:
"North & South", seria "Cannon Fodder", "Doman", "Franko", seria "Mortal Kombat", "Another World", "Flashback", seria "Lotus", seria "Alien Breed", "Apocalypse", "Blues Brothers", seria "Body Blows", "Brutal Sport Footbal", "Bubba'n Stix", "Celtic Legends", "Chaos Engine", "Coolspot", "Death Mask", "Desert Strike", "Dune2", "Dynablaster", "Elf", "Elfmania", "Fire force", "Gianasisters", "Gobliins2", "Golden axe", "James pond2", "Lost vikings", "Moonstone", "Prehistorik", "Project x", "Push over", seria "Rick dangerous", "Ruffntumble", "Settlers", "Soccer kid", "Theme park", "Traps and treasures", "Turrican2", "Utopia", "Walker", "Wings of fury", "Worms".
To są prawie wszystkie do których ja, albo ktoś z rodzinki lub kumpli cały czas wraca żeby sobie pograć, nie koniecznie przejść!
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

W menu jest lista dziesięciu najczęściej ściąganych gier oraz odnośnik do rozszerzonej listy. Myślę, że może być wyznacznikem tego jakie gry są dobre i godne polecenia.
|||||||||||||||||>--- [90%]
ODPOWIEDZ