Gangi

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

Zablokowany
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Gangi

Post autor: Piotr Bober »

Otóż chciałem się was spytać kim są dla was takie gangi i czy je lubicie
chodzi o:PUNKÓW,SKINÓW,SCEATÓW.

PUNKI:Ludzie którzy się nie myją często,chronią rośliny i zwierzęta tak mocno że nie zauważają że niszczą ludzi,a dla mnie akurat fajni goście PUNKROCK jest zarąbisty.
SKINY:KOPAJ SKINA KOPAJ RÓWNO CHOCIAŻ WIESZ ŻE KOPIESZ GÓWNO :wink: ogólnie debile gdy skopiesz jednego powróci on z całą grupą i ogólnie są bardziej agresywni niż punki ale co tam Skini Do Jaskini,Najlepsza pasta na glana to morda skina rozje****.
SCEATY:Raczej w moim mieście nie występują w grupach często ale jest ich dużo ale ogólnie są debilami którzy noszą czapki z daszkiem w prawą stronę i piszą po blokach.
A jakie jest wasze zdanie mam nadzieje że temacik się udał. :lol:

Aha zapomniałem dodać Punki to w większości rasiści
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
jw_amigowiec
Posty: 171
Rejestracja: 18 gru 2004, o 13:48
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: jw_amigowiec »

Ło matko! To nie gangi, tylko tzw subkultury, pozatym no comment. Twoje definicje sa zabojcze po prostu buehehehehehehehehehehe! ;D
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

Owszem, subkultury, i to w dodatku, niestety, groźne.
pcisz
Posty: 41
Rejestracja: 10 maja 2004, o 11:01
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pcisz »

Może zrobimy ankiete?
To jest bardzo ciekawy i rozwojowy temat. Mógłbym na ten temat [cenzura] godzinami. 20-lat temu to i nawet należałem do jednej z nich.

-=Edit by Wirus=-
Nie przeklinaj bo to nie ładnie ;)
Awatar użytkownika
Stęclik Robert
Posty: 97
Rejestracja: 10 lis 2004, o 19:33
Lokalizacja: Ostrów WLKP

Post autor: Stęclik Robert »

I co zrobiłeś sobie badania okresowe czy wyleczyli cię pałą :?: :D
Temat jest rozwojowy :?: A może kolesie z tych tzw.subkultur są rozwojowi :?:
Awatar użytkownika
jw_amigowiec
Posty: 171
Rejestracja: 18 gru 2004, o 13:48
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: jw_amigowiec »

Sk8 dla przykladu to osoba jezdzaca na np. "desce".
Skinheadzi to miedzy innymi rasisci (a nie Punki!).
Pozatym od kiedy to subkultura sama w sobie jest grozna? Ja jestem metalowcem, jestem utozsamiany z subkultura i co, jestem grozny?
Subkultura - grupa ludzi laczaca sie wspolnymi zainteresowaniami, przekonaniami spolecznymi, religijnymi, lub sluchajaca podobnej muzyki.
Zgodnie z definicja (ww. jest uproszczona) my - amigowcy tez tworzymy swoista subkulture. A to czy wymienieni przez Piotra sa dobrzy, czy zli nie nam oceniac! Pozatym to 12 latek i jego swiatopoglad i ogolne pojecie jest jak widac. Tak wiec do wszystkich: badzmy tolerancyjni!

PS. Nie mozna generalizowac.
pcisz
Posty: 41
Rejestracja: 10 maja 2004, o 11:01
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pcisz »

Dla tych co nie zrozumieli (zwłaszcza ty fajfusiez Ostrowa) to był żart. Sarkazm na kolejny debilny post Bobera.
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

Calm down, mówiłem oczywiście o skinhead'ach (stosunki między metalami a skinami się jakiś czas temu radykalnie zmieniły, więc nie wiem, jak to teraz wygląda). Czy subkultura jest dobra, czy zła, decydują sami ich przedstawiciele. Amigowcy nie chodzą ze swoimi Amigami pod pachą i nie tłuką nimi każdego, kto się z nimi nie zgadza.
No i jeszcze ważne jest, co dana subkultura robi z jej członkami.
Awatar użytkownika
Arek
Posty: 224
Rejestracja: 21 lut 2004, o 22:46
Lokalizacja: Śląskie

Post autor: Arek »

Piotrze Bober zastanów się trochę nad ......
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

Kur... co jest takiego złego w tym temacie niby :?: A h** z tym że mam 12 lat(To niezbyt ważne ale 10 stycznia kończe 13)jak zwykle wam coś się niepodoba i głupio pier... wy byście tylko umieli [cenzura] o gołych babach i nabijaniu postów :x. A będe se miał światopogląd jaki chce ja w ogóle uważam że nie warto żyć i co :?: :!: Będziecie głupio pier... że mam 12 lat :!: :x Co jest złego w tym temacie niby :?: :!: I niemam zamiaru robić zadymy na forum :!: Ja odchodze kur... z tego forum się wszyscy czepiacie mnie bo mam kur... 12 lat co to w ogóle za debilny powód :?: :!: :x Mam 12 lat i co z tego myślicie że jak maci 20 lat to jesteście władcami świata a h.. z tym zresztą czepiacie się mnie kiedy tylko możecie :!: :x

-=Edit by Wirus=-
Ty też ;)
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
jw_amigowiec
Posty: 171
Rejestracja: 18 gru 2004, o 13:48
Lokalizacja: Czeladź

Post autor: jw_amigowiec »

Piotrze, czy ktos Cie atakowal? A ja Twoim wiekiem Cie wrecz usprawiedliwilem. ;)
Awatar użytkownika
Stęclik Robert
Posty: 97
Rejestracja: 10 lis 2004, o 19:33
Lokalizacja: Ostrów WLKP

Post autor: Stęclik Robert »

pcisz pisze:Dla tych co nie zrozumieli (zwłaszcza ty fajfusiez Ostrowa) to był żart. Sarkazm na kolejny debilny post Bobera.


Hej pcisz co to jest fajfusiez :?: I ty twierdzisz że to ja nieznam się na żartach :!: A nazywanie kogoś fajfusem to niby co :?: ,maraton uśmiechu :!: A dołowanie młodego to co :?:HBO na stojaka :?: Nietwierdzę że Piotr B.(niepiszę pełnego nazwiska co by się jakaś komisja śledcza nieczepiała)wypisywał tu same mądrości ale moim zdaniem wyzywanie kogoś od debili to dla mnie nie jest żart.Po drugie z młodymi trzeba na spoko,mogłeś dać do zrozumienia że temat do bani a Ty podpuszczasz jeszcze ankietą :!: Pozatym potrzebne było to stwierdzenie że możesz o tym pier... godzinami.W domu przy rodzinie też jestaś taki kulturalny :?: Aby kogoś krytykować należy się przyglądnąć najpierw sobie panie kolego.A po trzecie:TO JEST HYDEPARK :!: Jak niewiesz co to takiego to odsyłam do FAQ.Pozdrowienia i Szczęśliwego nowego roku życzy fajfusiez.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Stęclik Robert pisze:.Pozdrowienia i Szczęśliwego nowego roku życzy fajfusiez.
i na tym temat klozet
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Zablokowany