Myth - utknąłem w piramidzie

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Myth - utknąłem w piramidzie

Post autor: NoOne »

Czy komuś udało sie ukonczyc tą fajną gierke? Niewiem co zrobic w etapie z piramidą, mam uzbierane cztery urny i niewiem co z nimi zrobic
Arachnid
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2004, o 16:28
Lokalizacja: Mars

Post autor: Arachnid »

Nie pamietam ktory to moment ale czy masz tez taki helm co trzeba go uzyc przy psie ( czy co to jest co podnosi glowe strzela). Ten pies ma podniesc glowe i srzelic a ty nie chowajac sie masz uzyc tego helmu i rozwalic psa.
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

no mam cos takiego na głowie co strzela, zaraz sproboje, tylko ze chyba sie nieda go tak łatwo zabic (poza tym to kot) a co zrobic z tymi czterema urnami??

przepraszam pomyliłem sie to Pies

niemoge zabic Psa, na zaden sposob, w tym chelmie strzelajacym pociski poprostu przelatuja obok niego. Znowu okiem tez sie nieda
Arachnid
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2004, o 16:28
Lokalizacja: Mars

Post autor: Arachnid »

Zabijajac go wlasnie otworzysz sobie przejscie dalej :)
Musi nastapic cos w rodzaju polaczenia mocy. Pojawi sie promien energii pomiedzy toba a tym wlasnie psem przytrzymujesz go chwile i pies chowa glowe i idziesz dalej. Nie da sie inaczej.
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

dzięki za wskazówki ale za cholere niemoge tego przejsc, napewno chodzi o ten hełm, moze wczesniej czegos niewziąlem? Stoje normalnie przed tym psem i nic, ja strzelam w niego on we mnie i tak sobie strzelamy :-) tylko ze on mnie 4 razy trafi i koniec a moje pociski przelatują mu kolo glowy i nic. Pokazałbym ci to ale niewiem jak tu obrazek mozna wkleic. Moze mam jakąs wersje skopaną albo cos?

Może to zależy od odległosci w której sie stoi od psa, próbowalem juz wiele możliwosci ale zawsze nic, kurde juz niemam zadnych pomysłów.

Już przeszedlem, dzięki za wskazówki ale chodziło o egipskie oko które mialem w inwentory - należało wybrac z inwentory egipski klucz życia i ustawic sie w miejscu gdzie taki klucz jest na scianie. Nacisnac spacje zeby uaktywnic przedmiot wtedy klucz na scianie zacznie pulsowac a naszemu bohaterowi zacznie przybywac energi, w tym momencie zmieniamy przedmiot na egipskie oko, uaktywniamy go i naciskamy fire. Wtedy rzeczywiscie nastepuje cos w stylu wymiany energi i Piesek potulnie chowa główke w piasek a my zyskujemy puchar dający mozliwosc przejscia dalej czyli wyżej :-)
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

NoOne pisze:Pokazałbym ci to ale niewiem jak tu obrazek mozna wkleic.
pomiędzy tagi [img] wklejasz adres obrazka
czyli np:

Kod: Zaznacz cały

[img]http://www.blabla.pl/obrazek.jpg[/img]
ale jeżeli grafika jest duża to lepiej dać sam adres

tak przy okazji - może warto zrobić jakiś mały poradnik w stylu "jak coś tam zrobić na forum" ?

w grze niestety nie pomogę :?
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

dzięki za opowiedz ale tyle to wiedzialem sam, chodzi mi o to czy da sie dodac ten plik z mojego komputera a nie z jakiejś witryny www. czemu tam musi byc adres http:/www.blablabla.pl ?? a niemozna tego jakos podegrac z dysku???
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

grafika musi byc na serwerze
czyli musisz wrzucic z dysku na serwer i wtedy wkleic adres
niektore fora maja taką opcje jak "galeria" do ktorej uzytkownicy moga bezposrednio z wlasnego kompa wrzucac pliki graficzne
ale jako ze sega to przedewszystkim strona z grami na amige to takie obciazanie serwera byloby nieoplacalne

najlepiej zalozyc konto www na jakims polskim portalu
lub skorzystac z ofert typu imageshack :-k
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

akuhedr pisze:tak przy okazji - może warto zrobić jakiś mały poradnik w stylu "jak coś tam zrobić na forum" ?
Wszystkie komendy bbcode można bezproblemowo znaleźć w faq a dokładniej tutaj. Oczywiście z wyjaśnieniami i instrukcjami każdej z osobna.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

dziękuje
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Jeśli nie masz serwera to podeślij mi na maila tego screena...
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

Dzięki za zainteresowanie ale niebędzie to już potrzebne. Bo sprawa jest już nieaktualna. Ukończylem gierke, zmieniłem swoj post i dodalem taką wiadomosc
NoOne pisze: Już przeszedlem, dzięki za wskazówki ale chodziło o egipskie oko które mialem w inwentory - należało wybrac z inwentory egipski klucz życia i ustawic sie w miejscu gdzie taki klucz jest na scianie. Nacisnac spacje zeby uaktywnic przedmiot wtedy klucz na scianie zacznie pulsowac a naszemu bohaterowi zacznie przybywac energi, w tym momencie zmieniamy przedmiot na egipskie oko, uaktywniamy go i naciskamy fire. Wtedy rzeczywiscie nastepuje cos w stylu wymiany energi i Piesek potulnie chowa główke w piasek a my zyskujemy puchar dający mozliwosc przejscia dalej czyli wyżej :-)
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Aha, nie zauważyłem :)
Megabajcik

MAM PROBLEM Z DRUGA PLANSZą!

Post autor: Megabajcik »

CZESC JEST MI BARDZO WSTYD BO KIEDYS JAK MIALEM AMIGE TO GRE MYTH PRZESZEDLEM CONAJMNIEJ Z 7 RAZY A DZIS KIEDY GRAM NA PC-TOWYM EMULATORZE NIE POTRAFIE PRZEJSC 2 PLANSZY? TEN BABSZTYL SZCZELA DO MNIE A JA NIE MOGE JEJ ZNISZCZYC! CZY KTOS MI MOZE POMUC W POKONANIU TEJ KOBIETY?! Z GORY DZIEKI!
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

niepisz duzymi literami
co do gry to na poczatku musisz rozwalic ktorys z posagow aby dostac tarcze, dzieki tarczy bedziesz mogl odbijac strzaly meduzy.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
ODPOWIEDZ