ELF by Ocean! NEED HELP<<

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
NOX

ELF by Ocean! NEED HELP<<

Post autor: NOX »

Poszebuje pomocy do gry "elf" od ocean, nie moge dojcz dalej! JEst ktos tu kruty gral tom gre?? Prosze o pomoc...muj email: Raphael.nox@gmx.at
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Rusz że słownik albo weź sie za gramatyke bo się przeczytać nie da :shock: Dojcz?? chyba dojść?? w którym miejscu jesteś?
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Osobisicie nie zanm nikoho kruty gral w tom gre. a muj kompóter jest popsóty. :mrgreen:
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
NOX

ELf

Post autor: NOX »

ja jestem w gurach, nie wiem co dalei, dalem temu krulowie tom koronoe, i co dalei?

Sorry za moje bledy, ja nigdy nie pisalem po polsku, i tecz nie jestem polakiem...jestem z austrie i moja mama umie po polsku...to nawet nie tak czle :) co ja pisze na ten warunek...

HELP!!!
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

mam w klasie Bułgara, który dopiero od 4 lat jest w polsce i czasem to kompletnie go zrozumiec nie można. Jak na obcokrajowca NOX pisze bardzo dobrze. Troche wyrozumiałości chłopaki ;) tym bardziej, że język polski jest jednym z najtrudniejszych na świecie
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

To prawda, bo polski jest językiem fleksyjnym...
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Nie che was martwić, ale NOX ma jakiś problem w grze Elf, a jakoś odniosłem wrażenie, że nikt nie zwrócił uwagi na to co chce przekazać i sie dowiedzieć tylko na jego zdolność w posługiwaniu się językiem polskim. Ja tam nie wiem, jak mu pomóc, ale wiecie... jak chłopak ma problem to wypadałoby mu pomóc, prawda? :wink:
Gość

Post autor: Gość »

Slesz pisze:Nie che was martwić, ale NOX ma jakiś problem w grze Elf, a jakoś odniosłem wrażenie, że nikt nie zwrócił uwagi na to co chce przekazać i sie dowiedzieć tylko na jego zdolność w posługiwaniu się językiem polskim. Ja tam nie wiem, jak mu pomóc, ale wiecie... jak chłopak ma problem to wypadałoby mu pomóc, prawda? :wink:
yep

:)

u are very nice slesz:)
NOX

Post autor: NOX »

kto mie pomocze? jestem w gurach, dalem temo krulowie tom korone, ale nicz mi nie oddal :(

znalaslem tecz te 3 kawalky tego czaru, i dalem temu magiowie, ale tecz mie nic nie oddal :(

oh kurde, prosze o pomoc!!!
VilQu
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2007, o 21:18

Post autor: VilQu »

przeszedłem kiedyś tą grę całą i z tego co pamiętam to w górach trzeba kupić w sklepie takie coś do latania, i tym polecieć w stronę nieba i tam będzie trzeba coś jeszcze zrobić ale niepamiętam co bo grałem w to dawno.
VilQu
Posty: 2
Rejestracja: 12 mar 2007, o 21:18

Post autor: VilQu »

nie! to co napisałem wyżej jest źle! tam w powietrzu jest drugie miejsce do którego trzeba dolecieć i tam leży zapalniczka nią trzeba roztopic wielką kostkę lodu, z niej wyjdzie koleś któremu trza dać małą kostkę lodu i nóż(chyba bo nie umiem dobrze angielskiego) i wtedy on da ci koronę którą trzeba dac królowi, król da ci sopel lodu którym zaatakujesz tego kolesia sprzedającego lód, z niego wypadną kółka,kółka dasz kolesiowi znajdującemu się w tym 2miejscu gdzie trzeba dolecieć
ODPOWIEDZ