Metal Gear Solid

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

Sor, Jovovich grała w Resident Evil, ale to był film Paula Andersona. Moim zdaniem nawet niezły był filmek. A Rodriguez nie jest taka straszna. Ostatnio ją bodaj w "Lost" widziałem(wbrew pozorom tam nie grała "baby z fiutem") . Grała też bodaj w "Swat" i "Szybkich i Wściekłych". Slatera zapamiętałem z "Imienia Róży", gdzie grał u boku Seana Connery'ego. Również w "Szyfrach Wojny miał nietuzinkową rolę.

A gra przedstawiona przez akudehr to nie czasem "Soul Blade"?
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Niewiele widze ale będę zgadywał:
Bloady Roar ?
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

kendziur pisze:A gra przedstawiona przez akudehr to nie czasem "Soul Blade"?
a gdzież tam 8)
Slesz pisze:Bloady Roar ?
tak jest co prawda literówka ("bloody") ale i tak wygrywasz toster -
obok soul blade i street fightera alpha 3 najlepsza bijatyka na szaraczka
ehh pamietam jeszcze w bloody roar grałem na czarnobiałym obrazie (bo kabel rgb w tamtych czasach kosztował dobre pół-bańki :shock: )
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Ja zdobyłem swój kabel RGB za 40 złociszy, działa po dziś dzień choć nieźle dorżnięty. Nadal wyciąga lepszy obraz nawet współpracując z PS2. Ale Residenta 3 zdążyłem w NTSC-J skończyć kilkukrotnie na czarno-białym i powiem, że było klimatycznie. Język dawał się we znaki tylko przy wyborze opcji i opisach otoczenia, przedmiotów itp., bo głosy i tak były nagrane po angielsku.

A ja ostatnio wynalazłem jakiś wiekowy zeszyt z zapiskami wyników niektórych ukończeń MGS'a.
Na Normalu chyba najlepszy z zapisanych wyników to:

Game Level: Normal
Play Time: 03:19:30
Save: 2 times
Continue: 7 times
Being Found: 7 times
Enemies: 85 killed
Rations: 27 used
Used Item: Bandana
Code Name: Leopard
Special Items: "Camera""Stealth""Bandana"

wynik nie byłby taki najgorszy gdyby nie to, że użyta została bandana i 27 racji zużyto
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Slater nie jest już tak popularny jak kiedyś(no i nie jest już tak przystojny hehe,to żart).Wracając do tematu Uwe-to co on nakręcił nie może być nazywane filmem.Co do Metal Geara-kiedy nowa częśc?
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

Metal Gear Solid 4: Guns Of Patriots jest przewidziane na PS3 i pewnie po jego premierze się pojawi.

Gra odejmuje punkty jak się używa bandany/stealtha?

Heh ostatnio przeszedłem na normalu w trzy godziny i. dwadzieścia trzy sekundy ;/. Bo chciało mi się posłuchać ostatniej rozmowy z Campbellem. :(
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

kendziur pisze:Gra odejmuje punkty jak się używa bandany/stealtha?
yep
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

A ja jestem za tym, żeby robili ją tak długo, jak będzie trzeba.

EDIT: znowu ten sam burak, wywaliło mi posta nad tym, na który odpowiadałem. Kiedyś już był podobny error.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

News może i z przed kilku dni, lecz stanowczo warto o nim napomnieć. Jak podał sam Hideo Kojima, Japońska premiera mgs:s zmobilizowała programistów do spedzędzenia więcej czasu nad ich dziełem i już za rok wydania nowiutkiej gry na takie platformy jak PS3, xbox 360 i PC! Niestety na chwilę obecną wicej informacji nie jest nam dane.
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

To tak a propos poprzednich wzmianek o pomysłach Bolla na ekranizację MGS'a
http://www.idg.pl/news/89177.html
(współczesny Ed Wood? ;P)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

pograłem troche w Metal Gear Solid 3 : Subsistance - myślałem że nowa kamera "tpp" zepsuje klimat gierki a tymczasem przejście jak najbardziej naturalne - ot tryb ze znacznie bardziej rozwiniętym systemem zmiany położenia kamery i tyle :wink:
kamerka wcale nie musi cały czas siedzieć "na plecach" Snake'a - osobiście zawsze zawieszam ją nieco "z góry" - wszak niewiadomo co za ustrojstwo pełza w gąszczu :P

ogólnie git - zmian fabularnych jeszcze nie mialem okazji doświadczyć ale będę raportował co ciekawsze :wink:

cheerioo
If you live with apes man, it's hard to be clean
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Uwe Boll i Metal gear Solid.film musiał by wyjść 1 kwietnia chyba.Dobrze że on go nie nakręci.Wydaje mi się że amerykanie także nic mądrego nie zrobią z Metala.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

no metala to z ciekawości nawet nie obejrze - teraz jestem w trakcie gry w mgs3:s i tak mysle ze wcale by mi sie nie usmiechalo gdybym grajac w mgs'a myslal o filmie

co wiecej - jezeli bedzie to amerykanska produkcja to do nakrecenia filmu potrzeba bedzie prawdopodobnie mase wojskowego sprzetu - a taki sprzet dostarcza armia US - tyle ze armia US ma to do siebie ze lubi ingerować w film i istnieje mozliwosc ze z MGSa zrobi sie pro-amerykanski filmik o super-herosie Snake'u ktory walczy z Arabami.

tak - wszystko w czarnych barwach kiedy chodzi o adaptacje :P :wink:

btw : w mgs3:s tryb european extreme rządzi :shock: gra konczy sie w momencie w ktorym zobaczy cie przeciwnik (czyli czerwony wykrzyknik, znak zapytania nad głowa)
If you live with apes man, it's hard to be clean
ODPOWIEDZ