szukam gry

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
SaddamPL
Posty: 4
Rejestracja: 24 kwie 2005, o 15:35
Lokalizacja: Kupa 666/666
Kontakt:

szukam gry

Post autor: SaddamPL »

Grałem kiedyś w gre co chodziłeś takim jakby pingwinem ... rozszerzała mu się szyja ... taka platformowa gierka ( duuużo leveli :) )
Amigowiec :P
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

James Pond?
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

A ściślej mówiąc, to dwójka.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 229
Rejestracja: 25 sty 2005, o 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzesiek »

Znaczy się James Pond 2: Codname Robocod - fajna stara platforówka na A500. Jeśli masz zamiar ją uruchomić na prawdziwej A1200 to wcześniej w bootmenu włącz emulacje starego układu graficznego bo inaczej będzie kaszana na telewizorze. I jeszcze mały kod - Jak być nieśmiertelnym przez 10minut? Na pierwszej planszy na dachu pierwszego budynku są różne przedmity. Należy zebrać je w odpowiedniej kolejności tak aby ich angielskie nazwy ułożyły się w słowo CHEAT, jak to się zrobi to postać będzie błyszczała. Inna sprawa - za pierwszymi drziwami (level1) można pobiegnąć w lewo i odrazu przejść cały ten świat. Potem można wejść w dowolne drzwi na głównej planszy :). Miłego grania !
man and the beast go to the east
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

jak wiem to się nie jest nieśmiertelnym na 10 minut tylko cały czas
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 229
Rejestracja: 25 sty 2005, o 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzesiek »

Oj mylisz się, chyba że masz w swojej wersji jakieś crackro z chatami, bo u mnie ten tips działa tylko przez 10 min, potem postać przestaje się świecić i gra wraca do normy. Pozatym po każdym przejściu etapu (drzwi) na głównej planszy, na dachu, tam gdzie trzeba było ułożyć "CHEAT" , pojawiają się nowe przedmioty - jaki to ma sens - niewiem, może są jeszcze jakieś inne kody??? Pozatym słyszałem że jak się przejdzie całą grę z wysokim stanem odkrytych sekretów to można się dostać na ukryty poziom. :)
man and the beast go to the east
ODPOWIEDZ