szukam gierki

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

Zablokowany
gzak76
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2004, o 09:27
Lokalizacja: Czeladz

szukam gierki

Post autor: gzak76 »

szukam gierki strategicznej "DEUTEROS"
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

planetemu
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

A co to za gra? :shock:
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

A sprawdzić sobie samemu to nie łaska? Nowy tu nie jesteś więc chyba wiesz co to hol. :shock:
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Myślę, że Piotrowi chodziło bardziej o opinię na temat tej gry. W sensie "fajna-niefajna". Warto ściągać i się zagłębiać, czy strata czasu. Ot - co.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

Na tym holu połowy gier niema więc siedź cicho :!:
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

To jak ty szukasz? Ja wszystkie gry jakie szukałem na HOLu to znalazłem, nie ma chyba większej bazy z informacjami o grach na Amigę, więc ty siedź cicho ;) . Peace.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

K***a dzieciaku nie dość że 5 razy obrażony znikasz z tego forum, to przy każdym powrocie podkur*iasz. Proszę cIĘ zniknij po wsze czasy.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

BadMojo cenzuruj ...please :wink:
Piotr Bober
Zbanowany
Posty: 570
Rejestracja: 13 cze 2004, o 13:01
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: Piotr Bober »

BadMojo pisze:K***a dzieciaku nie dość że 5 razy obrażony znikasz z tego forum, to przy każdym powrocie podkur*iasz. Proszę cIĘ zniknij po wsze czasy.
Sam jesteś dzieciak niedorobiony k....ie ze pękniętym kon...em :x

od norbiego:
CENZURA
Chyba Piotrze porozmawiamy inaczej!!!
Na wakacjach i zbanowaniu hura :P
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

BadMojo pisze:K***a dzieciaku nie dość że 5 razy obrażony znikasz z tego forum, to przy każdym powrocie podkur*iasz. Proszę cIĘ zniknij po wsze czasy.
BadMojo ochłońmy wszyscy :wink: Spokojnie. Jeżeli Piotr Bober miał problem ze znalezieniem jakiejś gry, to jego sprawa. Co nie świadczy by Piotra wyzywać od "dzieciaków". Na tym forum nie wyzywamy się i nie walimy wulgaryzmami.
Piotr opuścił te forum 1 raz, chyba to z pewnej nieświadomości napisałeś tą 5 :wink:
Reguła sprawnego życia na forum.
Niech wszystko będzie w spokoju i w harmonii. Po co mamy odpowiadać na czyjeś bluzgi, bądzmy mądzrzejsi.
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

I proszę kto tu kogo wyzywa. "dzieciak" to nie wyzwisko tylko stwierdzenie faktu. Nie musiałbym tego "bardzo obraźliwego" słowa używać gdyby nie to że pIOTR jak zwykło się go tu nazywać, nerwów na wodzy utrzymać nie potrafi i przy każdej możliwej okazji okazuje swoją niechęć do mojej osoby. Poza tym z kim myślisz mamy doczynienia? Osoba która obrażona na pół świata, 'łaskawie' wraca na forum i wszczyna kolejną kłótnię, co by móc znów udowodnić jaki to on jest nieszczęśliwy i jak go wszyscy nielubią - ot cały pIOTR. Dziwię się tylko adminom - pan 'p' złamał regulamin już wielokrotnie. Wiadomo jak taka sytuacja skończyła by się na innych forach. I proszę nikogo tu nie uspokajać. Nie pozwolę sobie na to by 'dzieciak' mnie obrażał. Problem trzeba likwidować w zarodku. koniec tematu.
AXE Capoeira!
Zablokowany