amiga CDTV - gramy!!:))

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
bart73
Posty: 11
Rejestracja: 23 mar 2004, o 09:05

amiga CDTV - gramy!!:))

Post autor: bart73 »

Witam
jako ze qpilem niedawno ACDTV mam maly problem otoz chcialbym zagrac na dwa joy'e na Amisi ale ACDTV ma inny standard wejsc czy ma ktos moze schemat jak zrobic przejsciowke CDTV - D-Sub?
2 pytanie - mam ten sam problem co kilku(nastu) forumowiczow czytalem posty uwaznie i nie znalazlem kompletnej odpowiedzi jak zgrac na dyskietke/plytke adf'a zeby odczytala to amiga, moze warto by bylo opisac dokladnie sposoby zgrywania/przenoszenia pliqw AMIGA-PC w FAQ bo prosba o te informacje przewija sie cyklicznie i kolejny szczesliwy posiadacz Amigi nie musialby znowu odkrywac Ameryki:).
pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

sprawdz np tu

viewtopic.php?t=72
viewtopic.php?t=214
http://qkizmonster.webpark.pl/triki.htm

dla mnie najlepszym sposobem z ktorego korzystam i ktorego polecam jest skombinowanie sobie cd-roma do amigi i przenoszenie przez cd, nie ma wtedy zadnych problemow i jest to najszybsza metoda
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Przeciez CDTV ma CDROM :)
Nagraj sobie adf na plytke, tylko staraj sie nie nagrywac za szybko tych plytek, bo cdrom w CDTV jest tylko x1, i moga byc problemy (o CDRW zapomnij)
Nazwy plikow beda poucinane do 8+3, bo wbudowany filesystem nie lapie Joliet, no chyba ze nagrasz plytke w ISO amigowym.
Skorzystaj z jedynego programu dla kick1.3 do nagrywania adf na dyskietke o nazwie transdisk (dolaczony jest do archiwum Winuae)
Majac Filemaster mozna podstawic ta instrukcje pod dowolny przycisk i cala operacja nagrywania adf na dyskietki wykonac tylko przez jedna nacisniecie przycisku myszy.

ps.
Chyba masz w ACDTV stacje dyskow?

Jesli mnie pamiec nie myli to w Magazynie Amiga byl opis jak do CDTV podlaczyc 2 joye.
ODPOWIEDZ