slam Tilt

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

clay pisze:Hej,
wczytalem konfiguracje 'slam tilt.uae', w zakładce Hard Drives dałem Add Hardfile i wczytałem 'slam.hdf' ale wyskakuje komunikat, 'you need to have a diskfile in df0 to use a kickstart replacement', nie wiem o co ci chodzi w wyrażeniu '.zmień ścieżkę do kicka.' Co mam wczytać w zakładce ROM-->Rom File?
Po pierwsze - w konfigu ustawiona jest WZGLĘDNA ścieżka do hdfa, więc nie musisz go sam ustawiać. Co do komuinikatu który Ci wyskakuje - najwyraźniej nie podałeś ścieżki do kickstarta. Na zakładce ROM wskaż gdzie masz kicka (30 bądź 31). Nie wybieraj go z listy, bo najwyraźniej emulator go nie widzi. Obok rozwijanej listy masz trzy kropeczki - dzięki nim będziesz mógł ustawić bezpośrednią ścieżkę do kickstarta.
AXE Capoeira!
clay

Post autor: clay »

Rany, wreszcie poszło!
Faktycznie okazało się że po załadowaniu konfiga w zakładce ROM podana była ścieżka do kicka 3.1 ale o innej nazwie niż ten, który mam w katalogu z WinUAE. Tak więc wczytałem 'mojego' kicka 3.1, w Hard Drives dałem Add Hardfile i wskazałem scieżkę do slam.hdf i wszystko hula.
Powyżej napisałem tak dokładnie żeby przyszli gracze w Slam Tilta nie musieli kopać po forum i pytać innych jak uruchomić grę.

Wielkie dzięki BadMojo za cierpliwość i pomoc.

P.S. Mam też Pinball Illusions (AGA) w plikach .adf i tez mam kłopot z uruchomieniem. Jakieś sugestie co do konfiguracji? To nie jest pilne bo teraz dużo czasu będę spędzał przy Slamie.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ