Cannon Fodder misja 19 pomocy!

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hamprey
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2006, o 22:11
Lokalizacja: Katowice

Cannon Fodder misja 19 pomocy!

Post autor: Hamprey »

Sam nie wiem czy jest to problem z emulacja czy samą grą. Po zakonczeniu misji 19 standardowo widze ekran"heroes in victory". Po kliknięciu muzyka sie wiesza a na obrazie pojawia sie kilka smug. Konfiguracja Winuae jest taka jaką zaleciliscie do tej gry. Przeszedlem tą misję 3 razy na 3 różnych wersjach z tej strony oraz planetemu. Bardzo proszę o pomoc gdyż zależy mi aby przejsc ją do konca. Sorki jesli powtorzylem topic ale nie znalazlem na forum niczego co byloby mi w stanie pomoc. Z gory dzieki za pomoc.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

To wina wersji gry. Jest jedna skopana właśnie po 19 misji. Inna jest podobno dopiero ok 23.
Generalnie radzę pobawić się w wersję na cd32 - tam chyba nie było problemów.
Awatar użytkownika
Hamprey
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2006, o 22:11
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hamprey »

Sciagnolem w sumie 3 wersje, jedną z emulacja.net a dwie kolejne z planetemu. Niestety we wszystkich 3 wersjach gra przycina na 19 misji. Nie jest to błąd save state bo korzystalem z save disk. Jesli mozesz podaj mi namiary na tą wersje co chociaz tnie sie na 23 misji bo sporo pracy wlozylem zeby JOOLS doszedl az tak daleko :) a nie chce mi sie zaczynac od poczatku. Jesli ktos ma takową wersje to proszę o przeslanie na: hamprey@neostrada.pl. Z góry dziękuję
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

I tu jest Jools pogrzebany ;)
Grałeś na skopanej wersji i gry i zrobiłeś skopanego save diska - musiałbyś grać od początku.

Tutaj masz linka do omawianego Foddera CD32:

Ciach

(jeśli Ci nie dziala, to niestety musisz dokonać tam bezpłatnej rejestracji)

(resztę instrukcji puszczam na PW ;))
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ