Moonstone to najlepsza gra !

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Marcinus

Moonstone to najlepsza gra !

Post autor: Marcinus »

Ja mysle ze moonstone to ajlepsza gra .Zajebisete potwory,smok :).Szkoda ze niewymyslili moonsotone 2 :evil: k to tyle nara i pozdro :wink:
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

chyba nieten dzial, a moonstone 2 to polski >TYRAN<
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Marcinus

Post autor: Marcinus »

No ale czeko niema monsotone 2? :cry:
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

ZB pisze:a moonstone 2 to polski >TYRAN<
O kurde, ale plagiat. :shock: Kiedyś coś chyba o tym czytałem (bodajże w SS) - grał w to ktoś?
Marcinus pisze:No ale czeko niema monsotone 2? :cry:
No i dobrze, że nie ma. Pewnych gier nie powinno się kontynuować, bo wtedy łatwo można coś zepsuć i gra traci swoją magię.
THE BEST IS YET TO COME
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Nosferatu pisze:O kurde, ale plagiat. Shocked Kiedyś coś chyba o tym czytałem (bodajże w SS) - grał w to ktoś?
gre mozna potraktowac jako ciekawste ze wzgledu na prace naszych rodakow. Ale musze przyznac ze chyba pracowalli na renderingami po poijaku bo kto widzial ryczerza w dzinasach i adidasach albo w hamskim ss plaszczyku.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

nosferatu pisze:grał w to ktoś?
Ja - i przeszedłem całą ;]
Dla przypomnienia:

link z instrukcją
tutaj pochwała => w przeciwieństwie do gry historyjka była całkiem fajna :)

na pierwszy rzut oka też się zdziwiłem - ciężką kasę wydałem na oryginał, a tu kiepska podróbka Moonstone ?)

[+]

File /files/5741451/Tyran_instrukcja.pdf.html has been deleted.
Reason: No download for a longer period. Inactivity-timeout exceeded.

Instrukcję musiałbym jeszcze raz wrzucić - bo już skasowali. Jak ktoś będzie chciał => to piszcie - bo wrzucenie jest kwestią motywacji ;)
Na darmo, żeby nikt nie ściągał nie chce mi się uploadować
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ