GODS

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

na stronie producenta jest caly guide plus mapy
http://www.bitmap-brothers.co.uk/support/gods/index.htm
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
maqmaq
Posty: 44
Rejestracja: 24 lip 2005, o 11:35

Post autor: maqmaq »

Zrobiłem 172 402 punktów, ale można jeszcze więcej. Nie zabiłem jednego potworaka wiszącego na ścianie, uciekł mi jeden diament (tak pechowo wyskoczył ze skrzyni, że od razu wypadł za plansze i nie dało rady go sięgnąć) i nie wziąłem SHIELD (zapomniałem zresetować dźwigni). Czuję, że da się wyciągnąć jeszcze MAX 5 tysięcy, więc do 179 tysięcy jeszcze brakuje. Nie mam pomysłów co tu jeszcze zebrać choć może są jeszcze jakieś bonusy za np. szybkość, a ja się ślimaczę. Nie dodaje screena bo można wyciągnąć więcej - musicie uwierzyć na słowo.

Dla porównania: po pierwszym worldzie miałem max 19 499 pkt, po drugim worldzie max 68 361 pkt. Jakby ktoś miał więcej niech da znać bo mam chrapkę na ten rekord :) Walczę dalej.
maqmaq
Posty: 44
Rejestracja: 24 lip 2005, o 11:35

Post autor: maqmaq »

Obrazek

174 121 punktów. Da się jeszcze więcej no nie załapałem się na dwa health bonusy :oops: Te 179 tysięcy jest na pewno możliwe do zebrania.
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Post autor: Nosferatu »

World: 4-2
SCREEN

Kto mi powie jak dostać się do tej maski i moździerza po lewej stronie screena? W TYM opisie jest napisane jak to zrobić, ale kombinacja tam podana nie działa (zresztą już wcześniej ten opis kilkukrotnie mnie zawiódł). :? Tam wyżej poza zasięgiem screenu jest jeszcze 1 dźwignia i jak dobrze z nimi poeksperymentuję, to wtedy powinien pojawić się Trap Door Key. Następnie mając ten klucz mam pociągnąć za dźwignię widoczną na screenie (tę koło drzwi), po czym ściana zaznaczona czerwonym kółkiem powinna się odsunąć. Niestety, próbowałem już na pierdyliardy sposobów i ten klucz nie chce się pojawić. Oczywiście mogę przywołać złodzieja który przyniesie mi moździerz, a potem grać dalej, ale mi chodzi po prostu o zdobycie bonusa w postaci tej złotej maski. Anyone?

EDIT:
Dobra, już nieważne z tym bonusem (nie udało mi się go zdobyć). :? Przeszedłem całą grę i mój końcowy wynik to: 2 028 803 mln. punktów, 22 życia + 9 za rozwalenie czachy. A oto SCREEN dla niedowiarków. 8)
THE BEST IS YET TO COME
ODPOWIEDZ