Star Wars - Ogólna Dyskusja

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Z mężczyzn : Darth Revan, Obi-Wan, Kit Fisto, Luke Skywalker
Z kobiet : Aayla Secura, Adi Gallia.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Zawsze chciałem być szturmowcem lub oficerem imperium :wink:
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

widzieliście te miecze świetlne co idzie kupić ? fajnie wyglądają, wydają te same dźwięki co w filmie i potrafią naprawde zabić - ceną :}
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Ty im nie wierz, to podróba, zamiast "magicznej" wiązki światła dali pewnie mocną latarkę :P . Są nawet takie, które mają ową wiązkę plastikową, tym już można zrobić krzywdę, coprawda ręki tym nie obetniesz, ale jak walniesz po jajach to napewno zaboli :P .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Można kupić jakieś oryginalne, no ale już bez żadnych plastikowych wiązek świateł. Tylko poprostu, mocno, ładnie zrobiona rękojeść.
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

Kurcze, na śmierć zapomniałem! A Knights of the Old Republic? Giera wypasiona na max! Mój ulubiony bohater to Darth Revan, a fabuła jaka w tej grze! Słów brak normalnie. Sorki, ale chyba zbyt mocno to przeżyłem. :D A tak przy okazji to wykujcie sobie porządne wibroostrza, zamiast tych dziwnych "świetlówek", które są wg mnie do bani, hehe :wink:
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

O tak SW KOTOR to bardzo ciekawa gra, fabuła naprawdę niesamowita, pełna nieoczekiwanych wydarzeń. Co do drugiej części to nie wiem, bo dopiero zaczynam w nią grać, poza tym i tak nie mam zbytnio czasu, żeby w nią zagrać, ale wydaje mi się, że jednak nie pobije jedynki.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

tu się zgadzam, rzadko kiedy kontynuacja jest lepsza od poprzedniczki. ulubiony bohater Darth Revan (kazdy lubi SWOJA postac :}). ogolnie gra jest fajna, fabula mnie wciagnela bo chcialem wiedziec kto to jest ten Revan i ta cala kuznia. zas jesli chodzi o tryb walki to wolalbym sam walczyc (tylko swoja postacia), no i zawiedli mnie gdy jak sa dialogi to nie slychac mojego (mogli przeciez pojsc nieco w slady Gothic)
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Zgadza się, trochę głupio, że nie słychać głosu własnego bohatera, ale pomyśl ile mielby roboty gdyby mieli zatrudnić dwóch ludzi, którzy podkładali by głos do kobiety i mężczyzny, bo jak wiadomo w grze można grać obiema płciami. Poza tym zobacz kwestii mówi bohater, jest ich dwa razy więcej od każdej innej. Wydaje mi się, że nie jest to jakaś bardzo poważna wada, ja nawet nie odczułem tego, że mój bohater jest niemy. Co fabuły to mnie też wciągnęła, bo też chciałem wiedzieć czym jest Gwiezdna Kuźnia, ale też rozwikłać zagadkę Dartha Revana, niektórzy mówili, że zginął, inni że żyje. Nie powiem jaka jest prawda, bo popsuję radość grania innym. Poza tym w grze jest wiele "niespodzianek". Czasem okazuje się, że tym kogo szukamy, lub nie wiedziliśmy kim jest, jest osoba, której wogóle o to nie podejrzewaliśmy. Tak samo z Bastylią, była wiernym Obrońcą Jedi, przestrzegała Kodeksu Jedi, wydawało by się, że Jedi idealny, a co później się stało, to każdy kto grał wie. Gra wogóle nie przynudza, w każdej chwili grania chce się grać dalej, gdyż pojawiają się nowe hipotezy i nowe niewiadome. Cała gra została tak zrobiona, że nie ma miejsca w grze, w którym nie chciało by się grać, przynajmniej dla mnie. A dzięki nielinowej fabule, można przejść grę na dziesiątki sposobów, można być wiernym rycerzem Jedi, albo zostać mrocznym Sithem. Także wybór ras zmienia atrybuty jakie standardowo dostajemy przy każdym awansie, dzięki czemu każda rasa jest naprawdę inna. Każdemu fanowi gier z segi Gwiezdnych Wojen i nie tylko polecam tą grę. Ja na początku nie lubiłem gier typu RPG, grałem kiedyś w takie gry i żadna mi się nie spodobała (no chyba, że Gorky 17, o ile to jest RPG), ale jak zagrałem w SW KOTOR to polubiłem ten gatunek. SW KOTOR to jedna z lepszych gier RPG, bez wątpienia.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

ale gdyby jeszcze ta gra miala dostep to internetu to dopiero by miala grywalnosc (to tylko moja opinia). ja jako fan SW to czekam (jesli bedzie) na kolejna czesc serii jedi knight
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

A ja na Rebel Assault :wink:
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Mi też się spodobała seria Jedi Knight, tylko nie wiem czy jeszcze coś zrobią z tej serii, ostatnio wychodzą raczej nowe serie lub pojedyncze gry i coś mam przeczucie, że JK3: Jedi Academy będzie ostatnią z serii, a jeśli nie to długo nie będzie kolejnej.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

no bo w sumie co by szlo dac nowego do tej czesci JK? jedynie co mi przychodzi na mysl to wibroostrza, a co za tym idzie wiecej combosow i wiecej mocy (tak jak to bylo w JK: Mysteries of the Sith)
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

W kolejnej cześci JK mogli by dać śmierć Kyle'a Katarna ;) . Nawet najlepszy Jedi kiedyś umiera ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

juz bys chcial Katarna usmiercac :} (Katarn to legenda Republiki) ja wolalbym wersje ze oddaje swoj miecz Jaden'owi i sam rezygnuje ze sciezki Jedi, no ale "chciec", a "miec"

a tak przy okazji zna ktos stronke z lista wszystki gier serii star wars? kiedys ja znalazlem a teraz nic.
ODPOWIEDZ