Na jakim TV grasz na amidze? ile cali? chyba ze monitor?

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

Na jakim TV grasz na amidze? ile cali? chyba ze monitor?

14
4
22%
21
5
28%
25
1
6%
29
1
6%
32
0
Brak głosów
monitor 14
3
17%
monitor 15
1
6%
plazma 42 cale lub LCD 56 i nikt mi nie podskoczy
3
17%
 
Liczba głosów: 18

Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

no moj TV25" bylby zarabisty, gdyby nie to, ze po 20 minutach gry staje sie czarno bialy :P
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Pomaluj go w kwiatki - wtedy będzie kolorowy nawet jako podstawka pod wazon.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Amigaz pisze:no moj TV25" bylby zarabisty, gdyby nie to, ze po 20 minutach gry staje sie czarno bialy :P
Moze masz wersję demo telewizora i trzeba zarejestrować :mrgreen:
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
Marco184
Posty: 96
Rejestracja: 17 lut 2005, o 02:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: Marco184 »

Amigaz pisze:no moj TV25" bylby zarabisty, gdyby nie to, ze po 20 minutach gry staje sie czarno bialy :P
Dam ci prosty sposob na naprawe u mnie zawsze dziala MLOTEK I NIC NA SILE hehe
Amiga 1200
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

Atalante pisze:
Moze masz wersję demo telewizora i trzeba zarejestrować :mrgreen:
A na dole biegna napisy "TV jest wlasnoscia sony, wykup pelna wersje w celu uzyskania pelnego koloru" <lol> :)
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Awatar użytkownika
Marco184
Posty: 96
Rejestracja: 17 lut 2005, o 02:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: Marco184 »

Mam dobry pomysl w niektorych starszych programach 30 dniowych wystarczylo cofac date w kompie i dzialal jakby pelna wersja pokombinuj tak z TV moze cos wyjdzie hehe
Amiga 1200
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

Amigaz pisze:kto ma plazme, przyznac sie :)
Mam LG-ka plazme wogole, że to poszło, ale sasiad kupił projektor panasa 700-tke podłaczyliśmy Amige 600tke przez :arrow: (kompa pc do karty tv odpowiedni filtr antialiazing i dopiero s-video na projektor) aż joye z wrażenia połamane, a Super Frog tak wyglada jak by zarabista bajke ogladał i jak jest jeszcze ustawiony obraz na 16:9 i siedzi sie dosc blisko to dech zapiera jak sie w mortala gra, normalnie nic nei widac tylko giere przed oczami jakby Panorame Racławicką oglądał, mam chec na 900tke juz cena nawet przystepna nie ma tej poświaty na czarnym tle ale kto to zauważy na ekranie o szerokości 240cm. W sumie podłączalem tez wyjsciem HDTV z geforca na plazme i emulator zapodalem ale to nie to samo bylo, teledyski HDTV juz inaczej o rozdziałce 1920x1088, takich teledyskow malo w necie 4 minuty prawie 400MB :shock: taki bajer :)

noi oczywiscie 1080p plazma :P

PZDR :wink:
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

kisztel82, wiem o czym mowisz, sam mialem okazje ostatnio miec w domu taka zabawke jak rzutnik. Gra sie tak, jakbys tam byl, postacie sa sporawe, wysykosci okolo metra, np. w mortalu. Ale powiem szczerze, ze jakby tak sie dobrze wczuc w monitor, to roznicy nie ma takiej kolosalnej :). Dla mnie na przyklad ogladanie filmu na rzutniku, nie bylo takie wygodne jak na monitorze. Wielkosc obrazu nie ma znaczenia, tylko rozdzielczosc, a jak filmy sa z reguly w rozdzielczosci 640x272 to oglada sie je tak samo na rzutniku i monitorze, po prostu zalezy jak sie kto skupi na obrazie.

Co innego ze zdjeciami, odpal sobie jakis krojobrazik na takim ekranie. Po prostu jestes tam :)
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

Wlasnie sasiad na dwa tygodnie wyjechal i nawet kluczy nei zostawil zeby mu np. kwiatki podlac hehe :twisted: . Znalazlem stronke z krajobrazami w rozdzialce 1600x1200 , i chyba z tego panasa zrezygnuje bo juz jest Optoma 1080p i dvd marantza tesh 1080p ktory plycie dvd skaluje wlasnei na 1080p lepiej jak w kinie jeszcze jak fiolm z dzwiekiem DTS to wohoho najwiecej to sei po sklepach naogladalem roznego sprzeta projektorow i ampli, ale w necie mozna sie popytac tych co kupili. Mundial to ogladam z pol.sport z tunera sat ale obraz troche kiepski z tego ferdka :roll: , film z kompa to na niecala minute puscilem na plazmie bo mnie obraz przestraszyl :shock: Mam ochote kupic jakas A600 zeby miec Mortala i Froga na czym puscic. Ale dvd to juz przeszlosc teraz to Blu-ray wchodzi chyba cos okolo 30Gb na plyci 12cm :shock: a musze leciec pozniej dokoncze.


PZDR :wink:
Tomas1706
Posty: 43
Rejestracja: 6 lip 2006, o 20:58
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Tomas1706 »

Niestety nie ma takiej opcji. :cry:
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

teraz u babki pocinam na TV Grundik SC 16 AV z '89 :mrgreen: z opcją DVB :shock:


edit: 29cali kolor z pilotem wsuwanym pod klapka na bateryjke 9V hehe :P
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

obraz w kinie zawsze jest lepszy, bo standart kinowy to 2048x1536, czyli 3,2mpix :)
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
ODPOWIEDZ