Magiczna Księga pomocy!

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Pootas1985

Magiczna Księga pomocy!

Post autor: Pootas1985 »

Witam i pozdrawiam.Mam problem mianowicie nie mogę przejść gry Magiczna Księga i to już 1 etapu.Dostałem od czarownika zaklęty dzbanek i nie mam pojęcia co z nim zrobić próbowałem już wszystkiego na wszystkim i normalnie kaplica:)Gdzie na necie mogą się znajdować solucje do polskcih gier na Amisię?:)
Gość

Post autor: Gość »

Hmmm wiem że w jakimś starym Secret Service był.bardzo starym.albo Top Secrecie ale raczej w tym pierwszym.jak ktoś ma i znajdzie przypadkiem dajcie znać na pootas@interia.pl będę zobowiązany jak cholera:)
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Poszukaj wśród tych pism
linka
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

hmm nie umiem przejeż tych pism.sciągam ten plugin i magazyny i nicość.Nie działa :(
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Pootas
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2006, o 17:32
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Pootas »

No właśnie sęk w tym że tam nie ma.chyba że jestem ewidentnie ślepy.Wiem że opis ten jest albo w secret service albo w top secrecie którymś.Przejrzałem wszystkie i lipa.Inne gazetki też przejrzałem i też lipa:(
Awatar użytkownika
doda
Posty: 94
Rejestracja: 26 lip 2004, o 22:35
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: doda »

Opis do gry zamieszczony był w 24 numerze ,, Secret Service " . :lol:
Pootas
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2006, o 17:32
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Pootas »

OOOOOOOOOOOOOOOOOO SWEEEEEEEEEEEEEt.Powiedz mi jeszcze że masz ten numer co?:))))))))))))Naprawdę byłbym cholernie wdzięczny za tą małą podpowiedź:)
Awatar użytkownika
doda
Posty: 94
Rejestracja: 26 lip 2004, o 22:35
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: doda »

Z opisu wynika że dzban musisz dać wiedźmie , od kturej dostaniesz kartke z Magicznej Księgi . :lol:
Pootas
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2006, o 17:32
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Pootas »

DZIĘKI!Działa!Z tym że ta gra jest ostro pos. ja też tak kombinowałem z tą wiedźmą(w sumie z każdą postacią)i nawet teraz jak wiedziałem że to jej trzeba dać ten dzban to i tak jeszcze troche musiałem się pomęczyć.Trzeba stanąć kapkę od wiedźmy w jednym konkretnym miejscu żeby zadziałało:)Jeszcze raz wielkie dzięki!
Pootas
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2006, o 17:32
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Pootas »

No i właśnie jest godzina23.47 i właśnie ukończyłem Magiczną Księgę:)Dzięki za pomoc.Szacun:)
ODPOWIEDZ