Zapisac Settlers

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marco184
Posty: 96
Rejestracja: 17 lut 2005, o 02:23
Lokalizacja: Płock

Zapisac Settlers

Post autor: Marco184 »

Mam problem z jedna gierka
Settlers juz kombinowalem na wszystkie sposoby i nic chce zapisac gre i zawsze wyskakuje error nie mam pojecia dlaczego mam juz 3 dyski save i na zadnym nie chce sie zapisac ma ktos jakis pomysl jak to zrobic ?
Amiga 1200
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

W jaki sposób tworzysz save disk ?

ps

Możesz skorzystać z opcji 'save state' emulatora.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Dyskietka na której save'ujesz powinna być sformatowana.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Gość

Post autor: Gość »

Mam te save dyski juz od dawna a nie mam zadnego emulatora i nigdy z zadnego nie kozystalem nieliczac 1.3 takze mogl bys mi to wytlumaczyc krok po kroku co jak z kat , a propo sformatowane dyskietki tez wkladalem i nic np z cannon fodder nie mam problemu tworze save dysk naciskajac ikonke w grze i po sprawie a tu nie ma takiej opcji
Awatar użytkownika
Marco184
Posty: 96
Rejestracja: 17 lut 2005, o 02:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: Marco184 »

Sory to ja sie nielognolem zagapilem sie sory
Amiga 1200
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Myślałem że korzystasz z emulatora. Do sformatowania dyskietki możesz użyć workbencha (po załądowaniu włóż dyskietkę do sformatowania, kliknij na jej ikonę prawym klawiszem myszy i wybierz format disk), lub programem x-copy (bądź podobnym). Save disk'i których używasz mogą być uszkodzone bądź poprostu pełne.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Marco184
Posty: 96
Rejestracja: 17 lut 2005, o 02:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: Marco184 »

Mam workbencha 1.3.3 bo ostanio 3.x cos nie odpala da rade na tym 1.3 ?
musze kupic takie programy bo bez nich jak bez reki a dyskietki raczej nie sa pelne jedna jak pamietam byla pusta jeden save tylko i to krotki takze . uszkodzone nie powinny byc leza dlugo ale zapakowane w pudelkach i folijkach A tak a propo to w sumie ja nic nie wiem o emulacji na AMIDZE :cry:
Amiga 1200
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

a tak sie zapytam czy odbezpieczyles dyskietke?
ODPOWIEDZ