Cyber Force-kody dostępu do terminali

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Pootas
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2006, o 17:32
Lokalizacja: Piastów

Cyber Force-kody dostępu do terminali

Post autor: Pootas »

Heh witam ponownie.Mam problem a w sumie dwa ze wspaniałą(jak dla mnie)polską grą Cyber Force zniewolony umysł.Pierwsza to kody dostępowe do terminali Aka zabezpieczenie przed piractwem.Jeżeli ktoś ma prosiłbym o skan strony z kodami.Kurczę miałem kiedyś oryginał tej gry(jedyna moja oryginalna giera na amisię)ale gdzieś mi wsiąkło:((((a chciałem sobie jeszcze raz przejść pierwszy level(jedyny jaki udało mi się przejść.i szczycę się tym bo chyba mało kto go w ogóle przebrnął zagadki w grze są wręcz chore).

Kod dostępu do levelu drugiego to 12030

Prośba druga-czy komuś udało się przejść level drugi?Próbuję już któryś raz kiedyś bawiłem się na amidze teraz na winuae ale za każdym razem mam ten sam problem.W levelu 2 w kanałach są zamknięte drzwi a koło nich 4 panele po 4 przyciski każdy.i teraz jaką kombinację trzeba ustawić żeby się one otworzyły?Wydaje mi się że wskazówką jest znaleziona w tym miejscu karta z nadrukiem(kropeczki)która prawdopodobnie symbolizują te przełączniki ale próbowałem po rumuńsku i wspak a dzrzwi jak stoją tak stały.Ewentualnie jakieś kody na dalsze levele jak ktoś ma jakimś cudem lub sposób na przechodzenie przez ściany na emulatorze(bawiłem się z wyłaczaniem kolizji ale jakoś nie działa:(

No to tyle gorąco proszę o pomoc jak ktoś coś wie
Przypominam kod na level 2

12030
Pootas
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2006, o 17:32
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Pootas »

Wiem wiem nie wypada drugi raz poruszać tematu ale.WRRRRRR czy naprawdę nikt w tej grze nie przelazł drugiego levelu?Tego komentu z 4 konsoletami z przyciskami ?AAAAAAAAAAAAA
ODPOWIEDZ