Lost patrol

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Lost patrol

Post autor: Bebokus pospolitus »

Ostatnio postanowiłem sobie tą pozycje przypomnieć :wink:
Mam problem-moi ludzie wciąż wpadają na miny,nie umiem walczyć z vietnamcami(np plansza z granatami) itp.
Czy ktoś w to grał i mógłby napisać mały poradniczek? :wink:
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

z tego co pamietam to aby niewpadac na miny "body trap" nalezy ustawic mniejsze tempo marszu a nie biec caly czas ;] Aby odzyskiwac sily, po kazdym ruchu zazadzaj 5-10 min odpoczynek. Niektorzy z ekipy sa powiedzmy specjalistami w roznych dziedzinach, jeden lepiej walczy wrecz drugi lepiej rzuca, trzeci jest snajperem i niema deliry przy celowaniu ze snajperki.
Do walki wrecz nalezy wystawiac z tego co pamietam murzynka, najlepiej walczy a zoltek dotego niepotrafi uniknoc ciosu z "banki". Jesli bedziesz w wiosce nigdy niejedz oferowanego przez nich jedzenia jest przwaznie zatrute, jesli niechca zdradzic lokalizacji pobliskich patroli zawsze mozesz zabic jednego zoltka dla przykladu. Pozatym lepiej omijac patrole gdyz amunicja szybko sie konczy.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Dzięki stary,fakt że zasuwam cały czas normalnym tempem. :D
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

No i warto też przeszukiwać miejsca w których pokonałeś przeciwnika, zanim się ruszysz w dalszą drogę, bo zazwyczaj można znaleźć trochę amunicji i jedzenia.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Problem w tym że nie radze sobie w etapach zręcznościowych.nie umiem pokonać zołnierza vietcongu,rzucać granatem gdy mnie atakują,już nie wspominam o snajperach.Ale ze mnie lać :wink:
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Gość

Post autor: Gość »

W misjach ze snajperem musisz wypatrywać błysku wystrzałów wśród domów - wymaga to cierpliwości ale i szybkości, bo jeśli za długo będziesz zwlekał, to cię w końcu ustrzelą. W rzucaniu granatem nie ma nic trudnego - trzeba po prostu wyczuć, jak mocno trzeba rzucić, żeby doleciał w określone miejsce - akurat ten etap mi się ze zręcznościowych wydaje najłatwiejszy. Gorzej jest, jak natkniesz się na cały oddział, w tym wypadku lepiej unikać walki, bo podczas walki stracisz dużo amunicji, o którą jest raczej ciężko.
ODPOWIEDZ