Cannon Fodder i Cannon Fodder 2

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Noovy

Cannon Fodder i Cannon Fodder 2

Post autor: Noovy »

Na planetemu są te gierki do ściągnięcia z trainerem i mam pytanko w związku z tym jak to działa ?

Jak używać tego trainera i jakie on wprowadza zmiany w grze ?

Czy komuś to działało ? 8)
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

przeciesz jak uruchamiasz gre to masz opisane co jaka opcja daje, nierozumiem w czym problem?
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

Jak tylko masz możliwość (i zakładając, że poradzisz sobie bez cheatów :wink: ) to ściągaj wersje bez trainerów, bo mi już raz czy dwa się zdarzyło, że strainerowana wersja była w którymś momencie walnięta.
Noovy

Post autor: Noovy »

Na pewno grając bez cheatów, trainerów itp. ma się większą satysfakcję z przejścia poziomu czy całej gry, ale granie z trainerem, cheatem też może sprawiać przyjemność.

No to grajmy :!: :!: :!:
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

Ja raczej miałem na myśli, że jeśli już trzeba użyć chetów, to lepiej korzystać z kodów w grze, a nie z trainerów. Sam zresztą nie wyobrażam sobie (jeszcze, w końcu mam jeszcze kilkadziesiąt lat na nauczenie się) przechodzenia Shadow of the Beast I i II (no bo trójkę już kilka razy ukończyłem na śmiertelności) bez kodów :)
Noovy

Post autor: Noovy »

Ash pisze:Ja raczej miałem na myśli, że jeśli już trzeba użyć chetów, to lepiej korzystać z kodów w grze, a nie z trainerów. Sam zresztą nie wyobrażam sobie (jeszcze, w końcu mam jeszcze kilkadziesiąt lat na nauczenie się) przechodzenia Shadow of the Beast I i II (no bo trójkę już kilka razy ukończyłem na śmiertelności) bez kodów :)
Są takie gry (jest ich całkiem dużo) do których nie ma kodów, cheatów i wtedy pozostaje tylko użycie trainera. :roll:
ODPOWIEDZ