Problem w Shadow of the Beast III

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Problem w Shadow of the Beast III

Post autor: Szoszo »

witam mam problem w tej grze.mianowicie chodzi mi o plansze w ktorej musimy zdobyc butelke krwi.Moj problem tkwi jednak w tym ze ja nie moge zdobyc butelki :shock: .Otuz ten moment chyba kazdy zna http://img154.imageshack.us/img154/9386/kamie2pi.jpg , niewiem jak w tym miejscu ulozyc kule zeby przedostac kamien na druga strone.Zawsze 2-3 udezenia mlotkiem i kamien spada na ziemie :x moze ktos wie jak ulozyc kule , z gory dziekuje za pomoc :roll:
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Transport przeprowadzasz przy pomocy trzech kul, najpierw jedna dajesz ok 1cm od brzegu, tak aby po dopchaniu koniec bloku znajdowal sie jeszcze na podescie nastepnie podpinasz druga kule w odleglosci tez cm od pierwszej, kiedy druga kula jest mniej wiecej przy polowie bloku podpinasz trzecia kule i pchasz dalej, kiedy trzecia kula dotrze do mw srodka bloku podpinasz pierwsza kule ktora wyjechala na koncu bloku i popinasz ja znow na poczatek. I tak powtarzasz manewr. Jesli kula przekroczy srodek bloku to chyba wiadomo ze blok spadnie. ;]
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

dzieki :D udalo sie za ktoryms razem tak jak mowiles.od razu padlem jak tylko wskoczylem na gore 8) trzeba byc mnom zeby tak grac :D:D
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

no i mam kolejny problem i zarazem pytanie dotyczace tej gry.4 lvl miejsce gdzie trzeba (choc czy napewno) ulozyc ukladanke :
http://img231.imageshack.us/img231/384/ukladanka3cu.jpg.I tu moje pytanie,co dostajemy za ulozenie tej przekletej ukladanki oraz czy wogole da sie ja ulozyc.bo ja odkad gram w Shadow of the Beast 3 to ani razu nie ulozylem tej lamiglowki :evil: .Z gory dziex :roll:
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Smook
Posty: 84
Rejestracja: 21 cze 2006, o 18:29
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Smook »

Tą ukladankę możesz ułożyć, lecz nie musisz.
Przedstawia ona łańcuch pokarmowy ponujący w tym świecie, czyli która ryba może zjeść ktorą.
Jest to przydatne, ponieważ idąc dalej będziesz musiał poprzekładać rybki w zbiornikach.

Zejdź schodami do budki.
Weź małą rybę z dna górnego, lewego zbiornika i przełóż ją ku rybie pływającej u góry w trzecim zbiorniku, potem weź górną rybę ze zbiornika trzeciego i przełóz ją ku rybie w pierwszym zbiorniku. Weź rybę z pierwszego zbiornika i przełóż ją ku jedynej ocalałej rybie w zbiorniku trzecim, następnie weź rybę ze zbiornika trzeciego i przełóż ją ku rekinowi w drugim zbiorniku. Potem naciśnij napis EXIT.
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

no spoko.myslalem ze cos sie dostaje za jej ulozenie bo troche trudna jest :wink: w sumie to nawet ryb nie trzeba bylo przestawiac :D luzacko przeszedlem :roll: .wkoncu ludzie tez sie mecza nad trainerami zeby inni mogli ich uzywac :twisted:
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
ODPOWIEDZ