Przyjaciele Przy...

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Przyjaciele Przy...

Post autor: Kisztel82 »

.jaciułki ->MeetingRulzAmiga<- czyli łączcie się bracia Amigowcy 8)


Witam! Czy ktos forumowiczow jest za tym aby zorganizowac Zjazd Amigowy? Potrzeba by bylo kilku odpowiedzialnych amigowcow-fachowcow z glowa na karku, ktorzy by nei ktore sprawy wzieli swoje rece. Wiadomo, ze takie cos moze nei wypalic z prostych powodow ale zawsze mozna sprobowac cosik zorgaznizowac, najlepiej w jakiejs szkole bo teraz sa wakacje, i centrum Polski gdzie chetni na zlot Amigowcow mieli by najkrotsza droge, bo w gory i nad moze to mi sie nie widzi jechac :roll: . Najlepiej w plecak wziasc swoja kochana Amisie i gierki, wypozyczyc np. od firmy zajmujacej sie prezentacja jakis projektor, zrobic konkursa na Mortala lub jakas inna giere, wszyscy by podziwiali zacieta walke na ekranie 6m na 10m 8) beczka piwa dla wygranego. Ja moge wesprzec od strony technicznej i przywiesc naglosnienie 2x155W i wziasc profesionalna kamerke DV i uwiecznic Impre z joyem :twisted: Jakas drobna suma na wstep, we wlasnym zakresie zupa chmielowa czyli alko :P Taksie rozpisalem bo juz po egzaminach a sobie przypomialem ze mam gdzies plycie DVD z wlasnie takim zlotem, jak przyjade z CreamFields to wrzuce na serwer, to trwa z 1 godz. Rowazcie moja propozycje :lol:

To brzmi prawie jak bajka dla grzecznych dzieci ale mozna sprobowac cos zorganizowac :D

PZDR :wink:
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2006, o 22:06 przez Kisztel82, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
AlaN
Posty: 524
Rejestracja: 21 wrz 2004, o 20:51
Lokalizacja: 52°30'N-17°00'E

Post autor: AlaN »

...Jakas (...) zupa chmielowa czyli alko...
Czy już nigdzie nie może się odbyć imreza bez alkoholowa? Tylko wszędzie to piwsko. Własnie spotkania gdzie jest alkohol (w tym i piwo) mnie odrzucają od siebie :? . Teraz to sie ludzie chyba bawić nie umieja jak nie można sobie golnąć. Ale to takie moje dywagacje; jak ktos lubi to jego sprawa :) . Mnie tam w tym wypadku nie będzie.
Pozdrawiam - AlaN
Amiga600 (KS-37.300 i 34.5), HD-1.2GB, karty S-RAM na PCMCIA
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

nie to nie :P
ODPOWIEDZ