Czy warto kupić szaraczka?

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Czy warto kupić szaraczka?

Post autor: Amos »

Jak w temacie , jak tak to za ile , i jakie gry polecacie , proszę o opinie :]


PS. : Lub PS2 z rozregulowanym ale sprawnym laserem za 130zł?
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

PS2 raczej z uszkodzonym laserem nie opłaca się, ponieważ nowy moduł kosztuje 300 zl. No, chyba że umiesz toto zamontowac, to wtedy zaoszczędzisz te 150 zł.

Szaraka, czyli PS1 możesz tak za max 150 zł kupic (ja kupiłem swojego za 130 i był w komplecie z kablami, padem i memorką), więc nie będzie to wygórowany cenowo zakup. Poszukaj w komisach.

A z gier polecam:
-Gran Turismo 1, 2
-Metal Gear Solid
-Final Fantasy od VI do IX
-Medievil
-Chrono Trigger
-Chrono Cross
-Tekken 3
-Bloody Roar
-Spyro
-Crash Bandicoot
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

PS2 jest sprawny , lecz nie zawsze czyta płyty, myślę że to kwestia wyregulowania , podkreślam że laser jest nowy.
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

Amos pisze: myślę że to kwestia wyregulowania , podkreślam że laser jest nowy.
chyba bedzie potrzebny oscyloskop hhhmm.

grafa w psone nei jest porywajaca ale na crashu bandikut czy jakos tak spedzilem wiele godzin, moim zdaniem konsola z 95-go :shock: jeszcze na dzisiejsze czasy zadowala grafiką na malym tv. a need for speed wciaga i to jak wohoho :mrgreen: :P

PZDR :wink:
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

a moze N64 - grafa lepsza od PSX, gry a wypasione, np. mario64, mariokart, donkeykong64, zelda the ocarina of time, mk trilogy, perfect dark i wiele innych

Wada, to to, ze cena gry jest w granicach 30zl, chociaz unikaty nawet po 100 zl schodza :P. Sama konsola w cenie 150 zl.

Niektorzy polecaja takze dreamcasta, ciekawe tytuly to na pewno Sonic Adv.

A moze Gamecube, mozna dostac juz za 300 zl :)

PS. sorry, ze tak w polowie tematu, ale wole przypomniec inne konsole :)
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

niema co porownywac N64 do PSX nie ta mnogosc tytulow i technika (pojemnosc). N64 poza grafika (ktora niema tu znaczenia) i paroma tytulami niema nic do zaoferowania.

PSX - jesli jestes hardcorowcem to tak, jesli nie to emul epsxe bo tytulow wartych uwagi jest naprawde sporo.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

oczywiscie ze PSX wymiata sam jescze na nim wymiatam :D w tekkena 3.napewno tytulami godnymi polecenia sa:

-Tenchu (wszystkie czesci)
-Spyro (--||--)
-MK Trilogy
-Tombi 2
-Guardian's Crusader's
-Tekken 3 :p
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

wlasnie juz nie pamietam jak to jest, konsole maja swoja maskotke nintendo ma mario a pley ma tekkena czy crasha? a Amiga :) :?:
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

amiga ma duzo maskotek :)

Sega, ma sonica :)
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

amigowa maskotka to Superfrog (żaba :oops: ) :D:D:D
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Ponawiam pytanko czy wyregulować laser jest ciężko , i ile taki zabieg może kosztować?
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

na szaraczku za regulacje lasera odpowiada 1 mala srubka.Ja sam reguluje jak mi nie czyta plyt (po tym jak dostale kopy :roll: ).Wiec koszt takiej operacji to koszt srubokreta,noza bac czegos czym ta srybke doregulujesz :P
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

najlepiej reke uziemic z srubowkretem albo wkretak plastykowy, lekko w prawo wystarczy przekrecic jak ciut przeskoczy potencjometr powinno pomoc w moim szaraczku pomoglo jak juz plytek nei chciala czytac :cry:
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

A nie lepiej ściągnąć emulator psx i gry z neta? :wink:
Kupowanie szaraka chyba nie jest opłacalne,bo chyba nawet na giełdch już gier na niego nie mają :D
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

to nei to samo na ekranie wiekszym niz 17n cali mozna popykac w giere jakos lepszy klimat tak mnie sei wydaje. u mnie na gieldzie sa po 20zl :shock:
ODPOWIEDZ