Sensible Bema Cup 2006

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Schizoid Man
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2006, o 22:29

Sensible Bema Cup 2006

Post autor: Schizoid Man »

Razem z moim przyjacielem postanowiliśmy zorganizować mały turniej SWOS-a.

To będzuie kameralna impreza więc wszystkich kumatych fascynatów Amigi i SWOS-a serdecznie zapraszamy.

Całe info na stronie turniejowej: www.bema-cup.prv.pl
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Pomysł ciekawy (wręcz świetny), ale wątpie że uda się zebrać ludzi w umówione miejsce. Sam z chęcią bym się wybrał bo wygląda to obiecująco, ale jak zawsze w wakacje ciężko o klops :/. W ostatecznośći pozostaje kaillera 8)

ps. Czy dobrze widzę upchnięte nad magnetowidem CD32 :)?
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

no no :) Gratuluje pomysłu, wkońcu ktoś ruszył z inicjatywą i robi coś fajnego. Niestety z Tychów na Mazury kawał drogi, a pozatym nie mam floty, a w dodatku jakos nie bardzo lubie grać w piłke nożną ;] ale zycze powodzenia w turnieju, mam nadzieje ze uda Wam sie chociaz zebrac 10 osób.
Schizoid Man
Posty: 9
Rejestracja: 18 lip 2006, o 22:29

Post autor: Schizoid Man »

Hehe tak nad magnetowidem leży Amiga CD32.

Z ludźmi sądze nie będzie problemu, zetknąłem się swego czasu z różnymi ludźmi, którzy jeździli na turnieje SWOS-a do Niemiec lub nawet do Chorwacji :)

W każdym bądź razie zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

Ten plakat mi się kojarzy z jakimś filmem :mrgreen: w sumie bym sie tam wybrał 8) tylko bym musiał auto na gaz przerobić :|
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Motaj busa i jedziemy ;]
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Wprawdzie mówiąc też nie lubię za bardzo grać w piłkę nożną, ale w Speed Balla 2 to bym bardzo chętnie pograł i to na dodatek na oryginalnej Amidze, co prawda nie A500, jaką miałem w młodości, ale co Amiga to Amiga. No to chłopaki szukujcie dżoje, bo do Was jadę. Nie, no niestety nie mogę do Was pojechać, z Dolnego Śląska na Mazury to jednak trochę czasu jazdy by było, a wiadomo, że ja ze swym rowerem się nie rozstaję, a wiadomo, że gdzie jak gdzie, ale tam nie dojadę w jeden dzień ;) . Jakbyście coś organizowali na Dolnym Śląsku to odezwijcie się, chętnie się dołączę ;) . Sam bym coś chętnie zorganizował, gdyby ten zdracja nie sprzedał mojej Amigi, którą dałem, chcąc czy nie chcąc, na urodziny. Stare czasy, stare dobre czasy, one nigdy już nie wrócą.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Kisztel82
Posty: 210
Rejestracja: 1 lis 2005, o 21:07
Lokalizacja: woj. łódzkie

Post autor: Kisztel82 »

busa dało by rade załatwić mam znajomego 8) a rowerkiem to bym pojechał na śląsk :P ale myślę, że pobije rekord przez 4 lata 6tys km :lol:


no to jak zalatwiac busa 8) :?: ja zbieram kase tylko sie spytam ile za taki kurs 15 osob powinno wejsc.
ODPOWIEDZ