myth - utknąłem w piramidzie

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

myth - utknąłem w piramidzie

Post autor: biegu »

wiem ze juz byl taki temat i ktos utknął w tym samym miejscu co ja.

Mianowicie jestem w piramidzie, tam taki jakis pies podnosi głowe i strzela, zadna bron sie go nie ima, mam kilka jakichs urn, i nakrycie glowy ktore strzela. podobno mam miec jakies oko i sie tam skumuluje jakas sila, tyle ze ja nie mam tego oka w inwentarzu i nie wiem gdzie go znalesc. laze po tym pomieszczeniu jak głupi i nic takiego tam niema, zabijam mnóstwo mumi i tych typów z nozem i nic.

POMOCY!
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

kurde z tego co pamietam <strzatkowe inforamcje dawno gralem moze pomoge> trzabylo zalozyc helm i stanac naprzeciw sfinksa? i odbic jego strzal <joy w dol i fire>? Pozniej urny trzbylo umiescic na odpowiednich miejscach w sarkofagach?
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

pisali ze trzeba miec jakies oko którego nie mam, ale ok sproboje tym helmem odbic jego pocisk.


-------------------------

no niestety tym hełmem nie da sie odbić jego pocisku. albo ja nie umiem :/ na hieroglifach jest jakies oko narysowane i ten pies, ale ja nie mam tego cholernego oka
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

niepamietam dokladnie czy trzebabylo odbic ale stawalo sie naprzeciw niego i gdy wykonalo sie manewr laczyl gracza ze sfinksem promien, potym mozna bylo wyzej skakac.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

moze poprostu nie wziąłem czegoś z poprzedniej planszy? dobrze ze mam wczesniej sejwa, kawalek wczesniej ale sprawdze to.
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

ok juz sobie poradzilem.

Faktycznie nie wzialem tego oka z poprzedniej planszy do ktorej sie juz nie dalo wrocic i musialem uzyc wczesniejszego sejwa.

Oko znajdowalo sie w jednej z komnat piramidy.
Wtedy niestety ominalem ta komnate i wszedlem od razu do ostatniej i nie mialem oka które mi było potrzebne do załatwienia psa.
ODPOWIEDZ