Elvira II - jak zagadać z księdzem? Proszę o pomoc!

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
cynik606
Posty: 7
Rejestracja: 20 sie 2006, o 21:59

Elvira II - jak zagadać z księdzem? Proszę o pomoc!

Post autor: cynik606 »

Witam ekipe amigowców!

Jestem bliski ukończenia Elvira II, ale niestety nie wiem jak zagadać z księdzem aby namalował dla mnie pentagram :(
W jednym z wariantów mówi, że potrafi je malować, ale na tym dialog już się urywa :(
Błagam o pomoc!
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Na 99% nieprzeczytales wszystkich ksiazek w bibliotece (nawiedzony dom) i dlatego niewiesz w jaki sposob pokonac cerberusa, w jednej z ksiazek jest napisane aby to swiety namalowal pentagram.) Gdy ja przeczytasz wtedy pojawi ci sie dodatkowy dialog w rozmowie z klecha. Albo wybrales zla odp. pamietaj ze niektore dialogi w wersji PL sa przesuniete i wybierajac 3 odp wybieramy 2 lub koncowke dialoagu jako 4 odp.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
ODPOWIEDZ