Escape from Colditz - kody

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
kzez1986
Posty: 4
Rejestracja: 14 paź 2005, o 15:26

Escape from Colditz - kody

Post autor: kzez1986 »

Po wpisaniu w Google escape from colditz cheats znalazłem strony z 3 tymi samymi na każdej stronie kodami do Escape from colditz. Niestety wpisuje je i nic się nie dzieje. Czzy może komuś udało się kiedyś wpisać te kody i wie jak to zrobić?

Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
aMifan_t13
Posty: 116
Rejestracja: 3 sty 2006, o 19:55
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: aMifan_t13 »

Wątpię. Te kody nigdy chyba nie działały. Porób sobie mapki i graj do bólu. Szkoda z kodami grać - gra jest świetna i mimo tylu lat nadal miodna. Ja nieraz uciekłem z zamku. :) Przez tunel w kaplicy :)
"Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz."

Giovanni Falcone, włoski sędzia śledczy, poległy w walce z mafią.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Polecam >>TO<<
Awatar użytkownika
SDC
Posty: 209
Rejestracja: 7 lut 2005, o 00:49
Lokalizacja: Łask

Post autor: SDC »

Łatwiej ubrać kobietę niż ją rozebrać.
OGame/Tibia fan.
Awatar użytkownika
aMifan_t13
Posty: 116
Rejestracja: 3 sty 2006, o 19:55
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: aMifan_t13 »

Tak na marginiesie był ktoś w tym zamku? Byłem w Niemczech ostatnio, ale do Colditz nie zdążyłem zajechać. Zamek znajduje się za Dreznem niedaleko autostrady do Lipska :) Podobno jest tam fajne muzeum i conieco zwiedzania komnat tego zamczyska :)
"Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz."

Giovanni Falcone, włoski sędzia śledczy, poległy w walce z mafią.
ODPOWIEDZ