Spolszczenie do Knights of the Old Republic II: Sith Lords

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Spolszczenie do Knights of the Old Republic II: Sith Lords

Post autor: Borias »

Znalazłem spolszczenie on-line do Sith Lords ->Klik
Niestety, trzeba za nie zapłacić, ale niedużo, zresztą kod, który dostajemy po wysłaniu esa działa za każdym razem :D . Grę przechodziłem juz kilka razy, ale nie ma to jak język ojczysty!
Jak ktoś napisze, że jest spolszczenie inne (tzn. darmowe i nie on-line), to będą jaja. 8)
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

na torencie pewnie gdzies krazy ;]
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

@Borias - 3 złote, co sobie będziesz żałował, przynajmniej dasz zarobić ludziom, którzy przez 18 miesięcy owe spolszczenie tworzyli ;) . A tak poza tematem, to KOTOR (zarówno jedynka jak i dwójka) jest zarąbisty, wydawało mi się, że żadne kolejne części nie pobiją pierwszej, ale póki co może się okazać, że się myliłem. Druga część wprowadza wiele ciekawych i użytecznych zmian, choć niektóre przydatne rzeczy zostały usunięte (mowa tutaj m.i.n. o powrocie na Mrocznego Jastrzębia z niektórych lokalizacji, ikony działających Mocy bądź stymulantów w widoku przynależności postaci do Jasnej bądź Ciemnej strony Mocy).
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

Ja im tych kilku złotych nie żałuję, bo chłopaki kawał roboty zrobili i to dobrej roboty, postem chciałem zachęcić do pobierania spolszczenia i pogrania (odświeżenia) sobie KotOR II. Ja już zapłaciłem, pobrałem i gram. Jest git i naprawdę jest chęć "wgryzienia" się w fabułę i czytania wszystkich dialogów, a nie tylko dziennika misji. Obawiałem się tylko, że ktoś tam może zaraz odpisać, że tam i siam jest darmowe i po co płacić itp., itd.
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

To fakt, spolszczenie jest niczego sobie, w prawdzie są małe błędy, ale nie są one aż tak poważne, aby nie móc zrozumieć treści. Poza tym po pobraniu spolszczenia faktycznie więcej się rozumie niż w wersi angielskiej, wiadomo, że lepiej czyta się dialogi po polsku niż po angielsku, bo wprawdzie mówiąc po około dwóch godzinach grania znudziło mi się czytanie tych wszystkich dialogów, a teraz kiedy mam polską wersję, aż miło się wszystko czyta.
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
ODPOWIEDZ