Lost Dutchman Mine

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Lost Dutchman Mine

Post autor: biegu »

kiedys było pare tematów o tej grze. że niby da się ją przejsc ogrywająć pokerzyste, że da mape i wystarczy tam pójść. No cóż więc ograłem tego chama, ale dał mi tylko kawałek mapy z którego nic nie widać . Wogóle jest wiele rzeczy w sklepie które nie wiem do czego służą np. jakieś ubranie, patelnia, czajnik, łopata, koc i nóż reszte chyba wiem do czego jest.

Napiszcie mi może albo wrzuccie mapke, gdzie jest ta zagubiona kopalnia, albo jakieś inne ciekawe rzeczy.

--------------------------------------------------------------------------


Ok wkoncu udało mi się skompletować wszytskie części mapy. Chodzilem po całej planszy i wchodzilem do wszystkich jaskiń (tych co sie na linie spuszcza) i udało sie. No ale mimo to nie umiem znalesc tej zagubionej kopalnie, ta mapka mi nic nie mowi, chodze do podobnych miejsc jak na mapie i nic.

http://rapidshare.de/files/36090313/mapka.JPG.html - to jest ta mapka jak, jak komus cos to mowi to powodzenia, nie wiem tylko czy za kazdym razem zagubiona kopalnia jest w tym samym miejscu... Mam prosbe , niech ktos stanie w miejscu ktore pokazuje moja mapa i zrobi print screena.

Dzięki.
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

to co nie odpisze mi nikt?
Awatar użytkownika
aMifan_t13
Posty: 116
Rejestracja: 3 sty 2006, o 19:55
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: aMifan_t13 »

No bym pomógł, grałem w tą giercę wiele godzin. ale już nie pamiętam jak to było z tą jaskinią.
"Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz."

Giovanni Falcone, włoski sędzia śledczy, poległy w walce z mafią.
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

to chociaż sproboj dotrzec na mapie w to miejsce które wskazuje moja mapka i zrób mi print screena z tego miejsca bo mi ta mapka mało mówi.
ODPOWIEDZ