Oldsql Zin #24

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Carnage
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14

Oldsql Zin #24

Post autor: Carnage »

Oldsql Zin #24 (www.oldsql.go.pl):
Dzień dobry, cześć i czołem, pytacie skąd się wziąąąąłem... Nie, nie wracamy po nieco dłuższej przerwie wspomnieniem "Misia", ale bohatera zza oceanu, który kocha zapach gorącego asfaltu, wiatr we włosach i warkot silnika swojego jednośladu. Tak, to Ben z "Full Throttle" - gry obrosłej legendą; za wstrzymanie produkcji jej sequela niektórzy złorzeczą Lucas Arts do dziś.
Szalejący niegdyś (a może i dziś ;) na automatach z radością powitają zapewne sławne Virtua Cop 2 i The House of the Dead. Jak się okazuje grać w nie można dzisiaj i przy użyciu PieCyka. Z jego pomocą będziecie mogli także skorzystać z oferty Luzaca i pobawić się War Wind - nie do końca typowym RTS-em z czasów, gdy królował Warcraft II, a który być może wówczas umknął waszej uwadze.
Rick Dangerous to już zaś tytuł multiplatformowy, znany tak PC-ciarzom, jak i Amigowcom czy posiadaczom Atarynek. Heh, ileż to razy miałem ochotę przy nim trzepnąć joyem o ścianę!? Barbaria natomiast to tytuł z czasów 8-bitowców. Niektórzy (jak ja) mierzyli się z nim na Spectrumach, niektórzy - jak przygotowujący jego opis Paladyn_Rage - na C64. Zobaczcie w co się grało w czasach kilkudziesięciu kilobajtów pamięci operacyjnej!

Po raz drugi możecie się też spotkać w 24 numerze Oldsql Zin z kącikiem komiksowym. A w nim z niewątpliwie barwną postacią, jaką jest Lobo, z pogmatwanymi losami i niełatwymi wyborami, jakich dostarczała Japończykom druga wojna światowa (Hiroszma 1945) oraz z opinią na temat pewnego komiksu internetowego rodzimej produkcji.

Na pewno dobrze wiecie, że właśnie (z okazji dziesiątej rocznicy uroadzin) pojawił się oficjalny remake drugiej części Settlersów. Osadnicy wyładniali, ale meritum pozostało bez zmian. Nie zapomnijcie więc o zaglądnięciu do poradnika wujka Pressta, który serwujemy wam w tym numerze.

Zapraszamy na www.oldsql.go.pl
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

zapraszamy , zapraszamy ;D
ODPOWIEDZ