digers

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
harwaster
Posty: 55
Rejestracja: 5 lut 2007, o 12:32

digers

Post autor: harwaster »

o co chodzi w tej grze nie moge przejsc do gry wyskakuje mi jakis koles ochydnie wygladający karze mi wybrac digersa a potem mi mapka swieci wchodze w nią i klikam tam gdzie mi pokazuje kursor i spowrotem wracam do kolesia :shock:
krocionóg
Posty: 72
Rejestracja: 29 gru 2005, o 13:17

Post autor: krocionóg »

przesuń kursor na dół monitora, pojawi się napis "exit" - jeżeli juz wybrałeś miejsce na mapie, to wyjdziesz od stwora i przejdziesz do gry.

w grze chodzi z grubsza o to, zeby przekopać jak najwięcej gleby w poszukiwaniu drogocennych kamyków. trzeba kopać jak najwięcej na boki i nie tworzyć zbyt glębokich szybów prosto w dół ( bo Twoi kopacze się pozabijają spadając) i starać się tak planować rozkład tuneli (co jest trudne, bo chłopaki często robią co chcą), żeby nie odciąć sobie drogi do dużych połaci jeszcze nie przekopanej gleby. jak napełnisz kieszenie kopacza kamieniami, to teleportujesz go do bazy i opylasz urobek na giełdzie. kasę albo kumulujesz (żeby ukończyć etap) albo kupujesz sprzęt, który ułatwia (często tylko w teorii) wydobycie. Osobiście polecam mały swider, reszta przydaje się właściwie tylko gdy spróbujesz wyprawić się po różowy kamień (specjalny, dużo hajsu kosztuje) albo wykończyć kopaczy przeciwnika.
now you're done. be gone :)
1991 - to był rok!
ODPOWIEDZ