jak rzucić kostkami w monopoly?

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Vegeta

jak rzucić kostkami w monopoly?

Post autor: Vegeta »

:evil:
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Obok kasy jaką posiadasz (gdy jest twój ruch) pojawia się rączka z kostką. Klikasz na nią kursorem (lewy przycisk myszki). Nie trzeba było się denerwować tylko troche popróbować. Patrz tylko kogo wybrałeś. Okok kasy (po lewej) jest Twój pionek, więc gdy dochodzi Twoja kolejka dopiero możesz rzucać.
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Vegeta

serio

Post autor: Vegeta »

:shock: masz mnie za idiotę? próbowałem ten wariant i nic! ale co tam, próbuję dalej, ale thanks za chęci i sacrifice.
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Przepraszam jeśli poczułeś się urażony. Po prostu myślałem, że napisałeś post nie sprawdzając czy da się coś zrobić.
A możesz dokładnie opisać ten problem?? Gra że tak powiem odbywa się bez Ciebie? Czyli cały czas gra komputer, czy dopuszczają Ciebie do gry?
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Vegeta

o.k.

Post autor: Vegeta »

:roll: gdy jest moja kolejka, wciskam ikonę kostki, ale nic się nie dzieje. Umiesz rozwiązać ten problem?


PS. równy z ciebie gość
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Mam nadzieje że chodzi o tą gre: "Monopoly (1994)(Supervision)", bo znalazłem jeszcze dwie gry o tym samym tytule, ale starsze i przez kogoś innego zrobione.
Mówiąc prawde to nie wiem jak Ci pomóc. Nie wiem czego to może być wina, czy gry albo źle skonfigurowanego emulatora. Spróbuje jakoś Ci pomóc, ale możliwe że będe szukał problemu tam gdzie go nie ma...
Zobacz czy w zakładce Chipset Collision Level ustawione masz na "Sprites and Sprites vs. Playfield". Jeśli to nadal nic nie da to spróbuj na "Full".
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
ODPOWIEDZ