Shadow of the beast-koniec?

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Sir Lancelot
Posty: 3
Rejestracja: 7 lip 2004, o 23:02

Shadow of the beast-koniec?

Post autor: Sir Lancelot »

Niedawno grałem w sahdows of the beast I (musialem wrócic do wspomnien i przeszłości jak chyba wszyscy na tej stronie) jednak, moze to dziwnie zabrzmi ale nie wiem czy skonczyłem gre.
wyszedłem z zamku oczywiscie szedłem w prawo i napotkałem kolejnegoo bosa (wielko stopa i waląca maczuga) kiedy go zabijam ja stoi w miejscu ja niemoge sie ruszyc jedynie muzycza trwa. Kiedy grałem na amidze nie przypominam sobie zeby było coś dalej.
Czy moze ktokolwiek dac mi albo porade, odpowiedz albo screena co sie dzieje dalej (jezeli to jest zakonczenie)
plz
Ostatnio zmieniony 8 lip 2004, o 08:00 przez Sir Lancelot, łącznie zmieniany 1 raz.
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Mam do Ciebie pytanie. Na początku zaraz, jest taka studnia do której można wejść, jak się zejdzie na sam dół po lewej jest niby jakieś wejście. Za nic nie moge zejść z tej drabinki, żeby tam wjeść. Da się wogóle czy to tylko tak na podpuche, jeśli się da to jak??
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Sir Lancelot
Posty: 3
Rejestracja: 7 lip 2004, o 23:02

Post autor: Sir Lancelot »

Na samym początku mozesz iść w lewo i wejść do dużego drzewa. Tam znajdujesz 2 złote klucze, dalej niszczysz w lewej dolnej czesci tego poziomu czerwona kulke i idzesz w góny prawy róg ekranu niszczysz bosa idzesz dalej do drzwi. To jest właśnie wyjście ze studni na powierzchnie.
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Post autor: Ash »

Po zabiciu tego bossa wskakiwala plansza z napisem koncowym. Domyslam sie, ze przechodziles wszystko po kolei, bo inaczej nie doszedlbys do tego ostatniego bossa.
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Sir Lancelot pisze:Na samym początku mozesz iść w lewo i wejść do dużego drzewa. Tam znajdujesz 2 złote klucze, dalej niszczysz w lewej dolnej czesci tego poziomu czerwona kulke i idzesz w góny prawy róg ekranu niszczysz bosa idzesz dalej do drzwi. To jest właśnie wyjście ze studni na powierzchnie.
Dzięki. A ja głupi chciałem tam wejść :wink:
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Sir Lancelot
Posty: 3
Rejestracja: 7 lip 2004, o 23:02

Post autor: Sir Lancelot »

Np Free.
Dobrze wiedziec ze skonczyłem ale fajnie byłoby zobaczyc ostatni screen:)
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Łysy0800 »

Ostanio grałem w tę grę i już wiem o co chodzi w tym poście :wink: Też byłem zawiedziony!! FRE- masz może jakąś dobrą wersję? Mógłbyś dać linka? (lub ktokolwiek)
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Łysy0800 a co jest nie tak z tą wersją co posiadasz?? Są błędy w wyświetlaniu grafiki??
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Łysy0800 »

Nie- jak zabiję bossa to wszystko nagle staje :wink: Cała gra się zawiesza, ale muza gra dalej..
ODPOWIEDZ