Workbench

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Marcin T
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2004, o 18:44

Workbench

Post autor: Marcin T »

Hejka!
Ludziska może podpowiecie mi jak zainstalowac tego workbencha którego ściągnąłem z ELBI. W instrukcji po ustaleniu configurachji mam zmienić ścieżkę dostępu dla HD tzn. w zakładce Hard Drivers ale w której : Dodaj Folder , Dodaj Obraz Dysku czy może Dodaj dysk. Czy moglibyście mi to hakoś Lopatologicznie wytłumaczyć? Sorry ale jestem początkującym EMUMANIAKIEM :-).
Dziękuję z Góry ........ :D
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

jeżeli ustawiłeś już konfiguracje potrzebną do uruchomienia partycji to pozostaje Ci tylko zmienic sciezke w tym celu w zakładce dyski twarde (Hard drives) klikasz na partycje juz utworzoną dwukrotnie i w 3 okienku ustawiasz swoja sciezke do katalogu. Polecam przeczytanie wątka na forum w którym wszystkie jest po kolei wyjaśniane.

Sorka za zmiane postu ale dopiero zauwazylem ze postepujesz wg instrukcji takze wyjasnilem Ci jak zmienic sciezke dostepu ;)
Ostatnio zmieniony 18 lip 2004, o 20:59 przez Wirus, łącznie zmieniany 2 razy.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Marcin T
Posty: 9
Rejestracja: 12 cze 2004, o 18:44

WIRUS

Post autor: Marcin T »

THNX BUDDDY! 8)
DeathMieszko
V.I.P.
Posty: 232
Rejestracja: 14 kwie 2004, o 00:36
Lokalizacja: Małopolska

Re: Workbench

Post autor: DeathMieszko »

Marcin T pisze:Hejka!
Ludziska może podpowiecie mi jak zainstalowac tego workbencha którego ściągnąłem z ELBI
polecam zagladac co jakis czas i sciagac najnowsza wersje z jednego z linkow podanych w tamtym watku - poniewaz Blod za mna nie nadaza bo i pewnie ma malo czasu to w ELBI nie koniecznie musi znajdowac sie najnowsza wersja
kope lat minęło..
ODPOWIEDZ