Speedball 2

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
foczasty19
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2004, o 22:52
Lokalizacja: Jelenia Góra

Speedball 2

Post autor: foczasty19 »

prosze o pomoc. nie ma ktos czasem dodatkowego dysku do save-ow w grze speedball 2 :?: bo zawsze kiedy chce zaseyvowac gre wyskakuje komunikat o wlozeniu dysku save. nigdzie go nie moglem znalezc ani na planetemu ani tutaj. jedyna mozliwoscia jest sciagniecie tej gry ze strony www.staregry.pl gdzie jest wersja na pc ale nie da sie jej odpowiednio skonfigurowac pod pada za to mozna seyvowac. wersja amigowa mi bardziej odpowiada problem tkwi wlasnie w tym dodatkowym dysku ktorego nie posiadam . jesli jest gdzies dostepny to prosze o to aby sie znalazl na tej stronie do pobrania. bardzo prosze :lol: :lol:
Mess with the best......die like the rest!!
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Foczasty19 a opcja "Save state" w zakładce "Priority and state files" nie działa?? Nie sprawdzałem w tej grze, zaraz to zrobie, ale chyba jest łatwiej tak zapisać niż szukać dodatkowego dysku do zapisu.
W każdym razie zapisuj jak emulator nic nie robi, bo może nie wyjść.
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
foczasty19
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2004, o 22:52
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: foczasty19 »

:?: :?: :?: :?: :?: tzn chodzi o to zebym zapisywal gry z poziomu emulatora a nie z samych gier tak?? mam emulator: WinFellow alpha v0.4 build 1. probowalem kilka innych ale tylko ten mi poprawnie dziala na xp :( i tam nie mam takiej opcji jak save state czy cos takiego. za to moge utworzyc jakies dane rw i nie wiem po co i jak sie z nich korzysta :?: :?:
Mess with the best......die like the rest!!
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Tak chodzi o zapisywanie gry z poziomu emulatora. Niestety winfellow nie posiada takiej opcji. U mojego kumpla na xp bazproblemowo działa najnowsza wersja WinUAE. Polecam spróbować ją odpalić.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: Speedball 2

Post autor: Blod »

foczasty19 pisze:prosze o pomoc. nie ma ktos czasem dodatkowego dysku do save-ow w grze speedball 2
Z tego co pamiętam, to wystarczała zwykła sformatowana dyskietka. Stworzysz ją albo w WinUAE albo sformatuj dowolną dyskietkę pod Workbenchem.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

o ile sie nie myle to winfellow niepotrafi zapisywac dyskietek. wiec pozostaje tylko winuae
ODPOWIEDZ