Prawda

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

Zablokowany
pcisz
Posty: 41
Rejestracja: 10 maja 2004, o 11:01
Lokalizacja: Szczecin

Prawda

Post autor: pcisz »

Uczciwie Wam wszystkim powiem, że gry pod Amigę to "dno i bąble". Nic ciekawego. Jest parę perełek, ale reszta szkoda gadać. Najgorsze jest to, że wszyscy podniecają się Super Fogiem. W tę gre zagrałem z tej strony pierwszy raz i co? Przeraziłem się. Czyżby większość użytkowniów z tej strony byli "zboczeńcami"? A propos wolę już gołe baby niż granie w takie ...........
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Uuuu nie czujesz tych klimatów,jestes stracony :wink:
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
pcisz
Posty: 41
Rejestracja: 10 maja 2004, o 11:01
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pcisz »

Nie prawda. Fakt pierwszy komputer to C64, ale potem to już przez długie lata to Amiga 600.
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

No i nie kręci Cię powrót do Super Froga,Settlersów,Monkey Island,Flashbacka,Another World,Cannon Foddera,SWOSa ??? Ja grywam w gry amigowe bo piecowe totalnie mnie nie kręcą,a i mają,(oczywiście dla mnie i chyba nie tylko dla mnie :wink: ) TO COŚ - do zdefiniowania we własnym zakresie.Powiem jeszcz że Super Froga zarzynam do upadłego(może to zboczenie :wink: )i mam z tego wiele radości.

[ Dodano: Pią Lip 23, 2004 22:51 ]
Aha,i nie sądzę żeby ktoś na forum się z Tobą zgodził :wink:
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
pcisz
Posty: 41
Rejestracja: 10 maja 2004, o 11:01
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pcisz »

Drogi kolego The Setllers jak najbardziej. Kultowa jak nie coooooool. Ale co dalej?. Na tej stronie znalazłemchyba tylko jedną grę, która warto było poświęcić czas. Aż boję przyznać się co to było, bo reszta uzna mnie nie za zboczeńców, a wręcz za .......
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Mów mów ja nie mam uprzedzeń :D
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
pcisz
Posty: 41
Rejestracja: 10 maja 2004, o 11:01
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pcisz »

Nie mam odwagi, chyba, że jeszcze wypiję parę "wściekłyłych psów".
Jestem z Szczecina.
Awatar użytkownika
Juras
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2004, o 23:07
Lokalizacja: Łódź (prawie)

Re: Prawda

Post autor: Juras »

pcisz pisze:Uczciwie Wam wszystkim powiem, że gry pod Amigę to "dno i bąble". Nic ciekawego. Jest parę perełek, ale reszta szkoda gadać. Najgorsze jest to, że wszyscy podniecają się Super Fogiem. W tę gre zagrałem z tej strony pierwszy raz i co? Przeraziłem się. Czyżby większość użytkowniów z tej strony byli "zboczeńcami"? A propos wolę już gołe baby niż granie w takie ...........
Zboczenia bywają różne... :wink:
A co z pierwszymi nieprzespanymi nocami, podkrążonymi oczami i zapaleniem spojówek... Nie uwierze, że tego nie przeżyłeś...

A jeśli chodzi o gołe baby to co, nie grałeś w Strip Pokera :?:

Te gierki to powrót do korzeni...Nie mają może wypasionych grafik, xtra 128 bitowej muzy ale mają coś czego wielu obecnym grom brakuje - za....stą "grywalność"
max2125
Posty: 17
Rejestracja: 9 lip 2004, o 22:13

Co tam wiesz...

Post autor: max2125 »

Dear PCISZ. Co ty możesz wiedzieć o grach na Amigę, albo o samej Amidze? Widocznie nic skoro narzekasz na "denne" gry. Radziłbym Ci w ogóle nie grać w gry na Amigę skoro narzekasz. Ja miałem Amigę przez kilka lat i byłem (nadal jestem) zadowolony z takiego komputera jaką jest Amiga i jej gry. Skoro twirdzisz że Super Frog jest "przerażający" to chyba nie widziałeś takich gier jak: Slamtilt czy Myst lub Napalm.
Przemyśl to lepiej kilka razy niż wysyłasz wiadomość na forum.
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Prawda

Post autor: Amos »

pcisz pisze:Uczciwie Wam wszystkim powiem, że gry pod Amigę to "dno i bąble". Nic ciekawego. Jest parę perełek, ale reszta szkoda gadać. Najgorsze jest to, że wszyscy podniecają się Super Fogiem. W tę gre zagrałem z tej strony pierwszy raz i co? Przeraziłem się. Czyżby większość użytkowniów z tej strony byli "zboczeńcami"? A propos wolę już gołe baby niż granie w takie ...........

Badziewie tak?
Może wg ciebie Amiga jest Badziewiem... jak miałem 4 lata to mój ojciec sprzedał Pięctke :evil: na rzecz debilnego blaszaka... na szczęście teraz mam A500 , A600 , A600HD, A1200 i A4000 i jestem z tego dumny!!!
Więc jeśli i sie nie podoba amiga to po co zajmujesz miejsce w Bazie fora?
Nie rozumiem tych co tak mówią... Sorry że to powiem ale jesteś Leszczem....I tyle :x

PS: A co do gołych bab też lubie zagaj sobie w Strip Poker albo XXX :wink:
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Prosze nie karmic "trolla".
Post byl po to, aby zamieszac na forum. Jesli wielu takich mącicieli na sieci.
Jesli pcisz ma problemu wyładowaniem sie proponuje napisac do "Bravo Girl". Tam lubia takie opowiesci.

ps.
Pcisz napisz czego nie mozna zrobic na Amidze.
Proponuje na priv, aby niezasmiecac forum wulgaryzmami :)
Ropooh
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2004, o 19:09
Lokalizacja: Olsztyna okolice

Post autor: Ropooh »

Ludzie AMIGA NEVER DIE!!!!!! pcisz weż się troche zastanów, gdy zobaczyłem twoją wypowiedż przeszły mnie ciarki, dostałem bólów brzucha, zawrotów głowy, zapalenia spojówek. Jak możesz tak mówić????
Jeżeli tak o tym mówisz to po co tu w ogóle jestes??? A po za tym Super Frog Rulezzzzzzzzz!!!!!!!! To jedna znajlepszych gier na Ami siedzialem z nia do 5.00 dostalem ochrzan od mamy ale przeszedlem i jestem dumny z tego powodu. Settlers tez Rulezzzz!!!
YYO Amiga The Best
Zablokowany