Prince 2

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
radioactive_rip
Posty: 22
Rejestracja: 30 lip 2004, o 14:28
Lokalizacja: z domu

Prince 2

Post autor: radioactive_rip »

WITAM!!!
Potrzebuje pomocy w przejsciu gry Prince of Persia 2 (wiem ze ta gra nie jest gra amigowa (chyba ze SNESa) Ale prosze o pomoc... jestem w swiatyni wyznawcow Horusa (egipt) i w tej planszy gdy biegnie sie korytarzem... to dochodzi sie do takiego miejsca z niebieskim ogniem... co tam trzeba zrobi?? Z góry dzikuje...
NARQA!!!
][\\][ ][_][ ][ )) //=\\ !! ii !! ii !!
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Daj zabić się strażnikowi, który broni płomienia...wysłuchaj pioseneczki...pojawi się duch prince'a. Stanie się płonącym, niebieskim cieniem.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
radioactive_rip
Posty: 22
Rejestracja: 30 lip 2004, o 14:28
Lokalizacja: z domu

THX

Post autor: radioactive_rip »

Naprawdę wielkie dzięki ;-)
][\\][ ][_][ ][ )) //=\\ !! ii !! ii !!
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Nie ma sprawy :). A tak przy okazji - to już jest końcówka gry...
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
radioactive_rip
Posty: 22
Rejestracja: 30 lip 2004, o 14:28
Lokalizacja: z domu

a co dalej =P

Post autor: radioactive_rip »

a co mam zrobic dalej jak mnie zżuci do tej szachownicy... bo mi sie kombinowac ni chce... i nie wiem czy mam zejść w dół do pajaka czy cos z tymi klonami po prawej zrobic??
][\\][ ][_][ ][ )) //=\\ !! ii !! ii !!
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Grałem dość dawno, więc spojrzałem na opis - wg niego musisz zabić się przy strażniku który bronił płomienia. Przy okazji z opisu dowiedziałem się że to jeszcze nie koniec gry (a tak mi się wydawało).

Jeśli znasz troszkę angielski to zapraszam tutaj. Jeśli jednak język Szekspira jest Ci obcy, to daj znać gdybyś w przyszłości miał problem :).
AXE Capoeira!
ODPOWIEDZ