Czy ktoś przeszedł Escape from Colditz?

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ButcheR
Posty: 168
Rejestracja: 3 sie 2004, o 00:01
Lokalizacja: Kraj kwitnącego kartofla
Kontakt:

Czy ktoś przeszedł Escape from Colditz?

Post autor: ButcheR »

Moją ulubioną grą jest Escape from Colditz. Już od kilku dni prubuje przejść tą gre. Czy jest to możliwe? Znalazłęm dwa uniformy strażników i dwię przepustki. Czy ktoś wie gdzie może być trzecia przepustka? Jeśli wogule jest.

Za każdym razem gdy przebiore się za strażnika i mam w ręku dwie przepustki to i tak trzeci napotkany strażnik zamyka mnie zpowrotem w więzieniu.

POMOCY!!!

[ Dodano: Czw Sie 05, 2004 13:43 ]
Już znalazłem trzecią przepustkę, ale nadal nie wychodzi mi ucieczka.

[ Dodano: Czw Sie 05, 2004 16:58 ]
Z tego co zobaczyłem to w tą gre gra bardzo mało osób, szkoda :cry: .

[ Dodano: Czw Sie 05, 2004 17:07 ]
Mam pomysł. Niech się wpisze każdy ten co gra w Escape from Colditz i napisze jak daleko doszedł, a może ja pomogę komuś :) .
Jeszcze nikt

Post autor: Jeszcze nikt »

Ja w to chwile grałem, tak więc jeszcze nie za bardzo łapie o co w tej grze chodzi :D Ale już mi sie podoba :) Mam 1 przepustke i jakieś papiery. Jak kiedyś miałem amigę to pamiętam że gdzieś był uniform.. ale to było dawno.. ;]
jamamoto
Posty: 2
Rejestracja: 7 gru 2004, o 02:25

Post autor: jamamoto »

zapraszam wiec na moj sajcik - mam nadzieje ze niebawem stanie sie on niezbednym i PELNYM kompedium na temat tej giery, gdyz (jak pewnie wiecie) sajta o tej tematyce w calym internecie nie ma ani jednego - a na moim z czasem pojawia sie nawet WSZYSTKIE (osobiscie narysowane przeze mnie) mapy, najkrotszy sposob przejscia giery oraz mnostwo przydatnych porad w jezyku polskim. jak na razie zamiescilem mape do Levelu 1 (kwatery USA/PL), na ktora caly czas nanoszone sa roznego rodzaju poprawki oraz garsc infa na temat giery po angielsku, ktore to wyszperalem w internecie. niestety, wiecej tam nie ma - reszta bedzie ode mnie (i mam nadzieje od Was)!

przylacz sie wiec do nas jesli jestes fanem tej gry!

sajt moj to: http://jajco.rexxioz.com - ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
aMifan_t13
Posty: 116
Rejestracja: 3 sty 2006, o 19:55
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: aMifan_t13 »

Przeszedłem ją nieraz wiele lat temu. Zbierasz narzędzia,robisz podkop w kaplicy. Przebierasz się w mundur SS. Wychodzisz z tunelu w szopie. Otwierasz dyla i biegiem do wyrwy w murze. za tobą strażnicy,ale ty zdążysz. A końcowy ekran to gość w objęciach ukochanej kobiety.

I ta muzyka w menu. do dzisiaj trzymam tego modka :)
"Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz."

Giovanni Falcone, włoski sędzia śledczy, poległy w walce z mafią.
ODPOWIEDZ