problem z desert strike

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Nightmare Z
Posty: 10
Rejestracja: 30 lis 2003, o 20:42
Lokalizacja: z Mazur

problem z desert strike

Post autor: Nightmare Z »

mam glupi problem z gra desert strike.przy wlaczeniu i pokazaniu sie loga electronic arts wyskakuje glupi gosc z komunikatem 'disc error please re-boot' :twisted: :twisted: :twisted: nie wiem co zrobic zeby wlaczyc gre {zaznaczam ze uzywam emulatora winfellow z kick'em 1.3}
stoisz na rozdrozasz swiata-rapuj
robisz hh dla prawdziwych chlopakow-rapuj
czujesz to bansujesz
lirycznie wycinasz łakow-rapuj rapuj
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Miałem podobny problem z tą grą na tym samym emulatorze. Spróbuj na WinUAE - tam ta gra działa bez zarzutu. Na Winfellow nie można jej uruchomić (w każdym razie mi się nie udalo).
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Nightmare Z
Posty: 10
Rejestracja: 30 lis 2003, o 20:42
Lokalizacja: z Mazur

Post autor: Nightmare Z »

dziwnie zabrzmi ale nie moge na WINUAE wlaczyc zadnej gry! :oops: :oops: poprostu nie umiem sie nim obslugiwac :oops: :oops:
jesli bys mogl to napisz jak to zrobic
stoisz na rozdrozasz swiata-rapuj
robisz hh dla prawdziwych chlopakow-rapuj
czujesz to bansujesz
lirycznie wycinasz łakow-rapuj rapuj
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Ściągnij z stąd:
http://emulacja.net/pliki.html
uae config <-wrzucasz to do katalogu configuration, wtedy po uruchomieniu emulatora wystarczy załadować konfiguracje i nie musisz się martwić o ustawienia.
Możesz też ustawić "ręcznie" emulator, przykładowa konfiguracja (A500):
RAM: Chip 512K, Slow 512K, Fast 8MB; ROM: Kickstart 1.3; CPU: 6800, More compatible; Match A500 speed; Chipset: ECS Agnus;
Skoro umiałeś się posługiwać Winfellow nie powinno Ci sprawić większych problemów uruchomienie gierek na WinUAE. Powodzenia.
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
ODPOWIEDZ