OS 4 SCSI BPPC

Dyskusje i pytania o prawdziwą Amigę, a konkretnie o sprzęt.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pyzio
Posty: 491
Rejestracja: 26 gru 2004, o 11:00
Lokalizacja: Warszawa

OS 4 SCSI BPPC

Post autor: Pyzio »

Czytałęm że jest problem z działąniem SCSI karty PPC A 1200 w OS4,mam SCSI w PPC i myslę podłaczyć zobaczę jaka będzie róźnieca prędkości do FastAty
Apollo jak nie było tak nie ma
Awatar użytkownika
Sir_Lucas
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2009, o 17:43

Re: OS 4 SCSI BPPC

Post autor: Sir_Lucas »

Pyzio pisze:Czytałęm że jest problem z działąniem SCSI karty PPC A 1200 w OS4,mam SCSI w PPC i myslę podłaczyć zobaczę jaka będzie róźnieca prędkości do FastAty
Obawiam się że SCSI nie będzie działać pod OS4. Zostaje tylko Fast ATA, 4xEide i standardowy kontroler.
Wbudowane SCSI na karcie BlizzardPPC działa tylko pod OS3.x i MorphOS-em 1.4.5
SCSI wbudowane w kartę CyberStormaPPC do A4000 działa pod OS4
Awatar użytkownika
Pyzio
Posty: 491
Rejestracja: 26 gru 2004, o 11:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: OS 4 SCSI BPPC

Post autor: Pyzio »

Jak można porównać prędkość SCSI karty PPC Amigi 1200 z FastAtą MK III,chodzi mi o różnicę prędkości czy warto używać SCSI jak mam FastAtę
Apollo jak nie było tak nie ma
Awatar użytkownika
Sir_Lucas
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2009, o 17:43

Re: OS 4 SCSI BPPC

Post autor: Sir_Lucas »

Pyzio pisze:Jak można porównać prędkość SCSI karty PPC Amigi 1200 z FastAtą MK III,chodzi mi o różnicę prędkości czy warto używać SCSI jak mam FastAtę
Niby można porównać dzięki Sys info, ale niestety działa tylko pod AGA i jest często zbyt optymistyczne ;) Może ktoś ma jeszcze jakieś pomysły jeśli chodzi o mierzenie prędkości HDD i prównania, tzn. za pomocą czego można to zrobić.
Awatar użytkownika
Sir_Lucas
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2009, o 17:43

Re: OS 4 SCSI BPPC

Post autor: Sir_Lucas »

Pyzio pisze:Jak można porównać prędkość SCSI karty PPC Amigi 1200 z FastAtą MK III,chodzi mi o różnicę prędkości czy warto używać SCSI jak mam FastAtę
Znalazłem jeszcze coś takiego.
DriveSpeed.

DriveSpeed
ODPOWIEDZ