Łączenie dzwięków z Amigowych gier

Tu można pisać na tematy, które nie mieszczą się w ramach innych for, aczkolwiek muszą być w jakikolwiek sposób związane z Amigą.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Amigo512

Łączenie dzwięków z Amigowych gier

Post autor: Amigo512 »

Witam Wszystkich ! Mam dość nietypowe pytanie, dokładnie chodzi mi o muzykę z gier na Amigę otóż...mam pewien problem, zgrałem sobie utwory z rożnych gier i zauważyłem że dźwięki w utworach są jakby podzielone tzn. kiedy słucham utworów z głośników na komputerze wszystko jest spoko, ale jak założę słuchawki dźwięki zaczynaja się dzielić, niektóre lecą z lewej słuchawki zwykle bity a z prawej melodia, Czy ktoś wie jak to połączyć ? Zna ktoś jakiś program ? Pytam ponieważ czasem jak słucham muzyki na MP3 to jest to drażniące. Może ktoś mi pomoże, dzięki z góry, pozdr. !
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Re: ??czenie dzwi?ków z Amigowych gier

Post autor: norbi »

To jest normalne ze dzwieki leca na osobnych kanalach. Tak jest zbudowany chip dzwiekowy w Amidze.
Dobre programy do odtwarzanie muzyczek amigowych potrafia laczyc oba kanaly i robia pseudo stereo.
Wtedy dopiero dzwiek slychac "prawie" w obu glosnikach.
Oczywiscie mp3 puszczone na Amidze "leca" w prawdziwym stereo.
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łączenie dzwięków z Amigowych gier

Post autor: Łysy0800 »

Na naszej stronie głównej w dziale "PLIKI" masz program DeliPlayer, który całkiem nieźle radzi sobie z Amigowymi formatami.
Amigo512

Re: Łączenie dzwięków z Amigowych gier

Post autor: Amigo512 »

Wielkie dzięki !!! Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)
ODPOWIEDZ