O kurde

Tu możesz pisać na dowolny temat.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Re: O kurde

Post autor: Blod »

Masz rację w wielu sprawach:
- nie ma starego stylu a'la phpBB2 - każdy dodatkowy styl wymaga aktualizacji, czasem ręcznej, przy aktualizacji silnika forum,
- nie ma połączenia kont forum ze stroną - trochę się pozmieniało przy aktualizacji forum i stary kod do współdzielenia kont nie działa,
- nieco danych (recenzje?) mogło się stracić, ale to kwestia braku backupów - teraz je robię :)

Tak jak piszesz, ruch na forum i stronie jest teraz niewielki w porównaniu do czasów świetności, także z jednej strony nie ma dla kogo tego zrobić. Z drugiej strony takie funkcje może by generowały większy ruch i zainteresowanie? Z tym, że nigdy nie chodziło o generowanie ruchu - większy ruch to większe koszty (to wymusiło ~3 migracje domen i serwerów - przed elbi było coś jeszcze). Chodzi o podzielenie się frajdą z grania w gry, które wtedy uważaliśmy za "stare". Nie wiem czy to określenie nadal pasuje, za to dawno sam nie grałem w gry z tamtych lat.

Strona jak widzisz się trzyma, mimo dłuższej przerwy. Myślałem, że awaria jest tymczasowa i uda się przywrócić serwer, ale urwał mi się kontakt z właścicielem/administratorem i sprawa się przeciągnęła. Cieszę się, że te lata pracy i znakomitą większość tematów na forum udało się odtworzyć, nawet jeśli bez opcji pobierania plików.

Parę pomysłów na poprawki i nowe funkcje mam spisane. Może kiedyś się pojawią, ale nie chcę niczego obiecywać. Czas biegnie do przodu i nie mam teraz tyle czasu na granie czy prowadzenie strony o grach. Fajnie byłoby do tego wrócić i jeszcze spróbować paru pomysłów, ale to też wymaga trochę pracy nad kodem - nie zestarzał się zbyt dobrze i warto byłoby go poprawić przed wprowadzeniem nowych rzeczy.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: O kurde

Post autor: Szoszo »

Witam! Po tylu latach cieszy mnie, że forum nadal działa :D
Poza siwymi włosami i sędziwego wieku (po 30 już tylko voltaren) nic się nie zmieniło (no może stan cywilny). Nadal emulator na dysku i cała kolekcja gier, które kiedyś, za smarka miało się na dyskietkach :P
Pozdrawiam wszystkich!
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Re: O kurde

Post autor: Wirus »

ja również witam ponownie :)

Rejestracja z 2003 się kłania :)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Re: O kurde

Post autor: Anthrox »

Blod, Wirus żyją, norbi też się kręci.
Zawołam Bobra, żeby pomachał ekipie.
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Re: O kurde

Post autor: Atalante »

Patrz.... A o mnie zapomniales... :mrgreen:
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Re: O kurde

Post autor: Anthrox »

Ja bym zapom...
Ty, patrz... stopka Ci się popsuła :mrgreen:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Re: O kurde

Post autor: norbi »

A jestem. Jestem.
ODPOWIEDZ