Strona 1 z 1

Date Girl?

: 12 maja 2005, o 22:53
autor: ZB
dawno temu gralem w ta gierke ale niemoge jej nigdzie znalesc, chyba ze zle tytul napisalem, w gierce gadalo sie z laska a ona sie rozbierala :wink: w dodatku byla to polska gra (chyba) :wink:

: 13 maja 2005, o 09:10
autor: Ash
Na necie chyba nigdzie tego nie ma, ale oryginał jest dalej do kupienia.

: 13 maja 2005, o 09:45
autor: Grzesiek
Haa, Haa , Haa, chyba wiem z kąd to można wziąść. http://staregry.gry-online.pl . Tutaj, znaczy się na tej stronce w dziale na literkę "e", możesz znaleźć VideX i Terese z tej serji. Są to wersje na pc, nie zajmują wiele. Jest też kilka innych gier ale nie z tej serji. Co do Vidy to jest to prościzna i da się to ukończyć raz dwa, można robić pomyłki w dialogach i grać dalej. Co do Teresy to jest już dużo trudniej, mała pomyłka w dialogu i game over :) , ale spoko przeszedłem w całości. Więc jakby był jakieś problemy to pisz (np. przejście do drygiego dnia ;) ). Na amigę też były te gry może są na planetemu, dokładnie niewiem. Ciekawe czy były też jakieś inne panie z Date Girl???

: 13 maja 2005, o 09:48
autor: Amos
No właśnie Grzesiu, jak przejść do drugiego dnia bo jak się budze to zawsze mam kartkę na stole, próbowałem odrazu iść spać a nie podglądać, ale to też nic nie daje :P

: 13 maja 2005, o 11:12
autor: Shoonay
O ile mnie pamięć nie myli, to należy nastawić budzik na godzinę... hmmm... 9:00 albo 10:00... albo coś koło tego ;)

: 13 maja 2005, o 11:35
autor: Atalante
Gdzies mialem Date Girl Vida na ECS.

: 14 maja 2005, o 15:54
autor: Grzesiek
Jak nastawić budzik? Trzeba na niego kliknąć - leży na stole w momencie jak Tersa opuszcza nasz pokój i idzie spać, można ją w tedy trzy razy podejżeć żeby nabić sobie trochę punktów, ale ani raza więcej bo nas przyłapie i game over. Budzik leży na stoliku za oknem po lewej stronie. Trzeba wcisnąć przycisk on, nastawić strzałkami na 9.30 i wcisnąć przycisk set. Dalej samo się będzie działo, następnego dnia wciaskamy on (albo off - niepamiętam). Kiedy będziemy wręczać Teresie prezęty to najlepiej: bielizna, wibrator, kulki - najciekawszy efekt. Powodzenia w podrywie wirtualnym 8)

: 15 maja 2005, o 20:28
autor: Amos
Thx, zaraz wypróbuję :mrgreen:

: 16 maja 2005, o 01:14
autor: Świerk
HA :!: MAM VIDE I TERESE 8)

znalazlem na giełdowych plytach z 95 roku :) ...się ma ten zasób stuffu 8)

Vida [AGA] - 1,6 mb
Teresa [niewiadomo] - 3 mb

: 16 maja 2005, o 08:23
autor: Grzesiek
A czy wyszły też jeszcze jakieś inne panie z tej serii ???

: 16 maja 2005, o 09:41
autor: Świerk
na ami nie, i te sa chyba nieoficjalne

: 16 maja 2005, o 20:12
autor: Świerk
Vida X (PL) [na Ami ofcoz :) ]:

http://cd32_a.w.interia.pl/VidaXPL.part1.rar
http://cd32_a.w.interia.pl/VidaXPL.part2.rar

Teresa jest na planetemu

Atalante: masz ang wersje Vidy?

znacie jakis erotyczny modul muzyczny ktory mozna zapuscic w tle? :D bo giera jest bez dzwieku... :?