dlaczego nie moge uruchomić gry "Moonstone"?

Zajrzyj tutaj jeśli masz problemy z emulacją Amigi.

Moderator: GTW

Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Tyle, że dźwięk się zdziebko różni :wink:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
TakEshi___

i tak nie moge odpalić Moonstone'a :/

Post autor: TakEshi___ »

Ludzi błagam ! napiszcie mi jak mam dokładnie skonfgiurować WinUAE,aby odpaliło Moonstone i skąd wziąść kickstarta 2.0 javascript:emoticon(':(')
Sad
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Re: i tak nie moge odpalić Moonstone'a :/

Post autor: Aliens »

TakEshi___ pisze:Ludzi błagam ! napiszcie mi jak mam dokładnie skonfgiurować WinUAE,aby odpaliło Moonstone i skąd wziąść kickstarta 2.0 javascript:emoticon(':(')
Sad
Ja nie mam pojęcia, ponieważ nawet niewiem, co to jest WinUAE :?
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

@Aliens - nie wiesz co to jest WinUAE? :mrgreen: A czy przypadkiem WinUAE to nie to samo co winuae? Bo widzę że dla Ciebie jeśli coś jest dużymi literami to już jest inny wyraz :P .
@TakEshi___ - ta gra działa na konfiguracji ocs13, zarówno tą konfigurację jak i kickstart znajdziesz na tej stronie (http://emulacja.net ). Jeśli natomiast dopiero co zaczynasz swoją przygodę z emulowaniem to przeczytajto.
Powodzenia ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

Osobiście polecam Kickstarty z instalatora Anthroxa :). Wszystkie ładnie śmigają.
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
TakEshi__

:(

Post autor: TakEshi__ »

Robię wszystko jak trzeba-konfiguracja ocs13 i kickstart 13,ale.no właśnie.odpalam pierwszą dyskietkę.pojawia się Workbench.zaraz po tym jakieś demko.znowu Workbench i wyrzuca mnie do Windowsa. Co jest ? :(
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Hm, jaką masz wersję Winuae? Może spróbuj ściągnąć grę z innego źródła?
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

mnie wszystko ładnie chodzi.nie bede podawał konfiguracji,bo pewnie ładujesz wszystkie dyski naraz.Spróbuj wgrać gre z 1 dysku tylko,a potrem zmniniaj normalnie.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Jedi pisze:@Aliens - nie wiesz co to jest WinUAE? :mrgreen: A czy przypadkiem WinUAE to nie to samo co winuae? Bo widzę że dla Ciebie jeśli coś jest dużymi literami to już jest inny wyraz :P .
Gdybyś wyczuł lekką ironię w moim poście.
haku
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2007, o 20:19

więcej info proszę

Post autor: haku »

Witam, jestem tu bo nie daję rady z konfiguracją do tej gry; przeczytałem wszystkie posty i dalej nic (nie czyta nawet pierwszej dyskietki)
Zainstalowałem: WinUAE 1.3.0.0 kickstart 1.3 - proszę o dalsze mocno szczegółowe instrukcje.
Z góry dzięki za pomoc :)
haku
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2007, o 20:19

Post autor: haku »

po różnych kombinacjach jednak działa 8)
MROUS
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2007, o 11:20

Post autor: MROUS »

Siemka :) Mam niestety problem z ta grą:( Wszystko ustawilem wg. wszytkich postow.Wkladalem 1dyskietke, 2dyskietke ,3 dyskietke do dtrzech stacji naraz i przy zmianie dyskietki tzn. wyskakuje mi pleas insert disk B. i nic nie wczytuje mi jej:( Robliem wszystko wkladalem tylko 1 dysk to filmik mi sie pojawil i wszytko tak jak w tedy wloz dysk b . Jak wkladam 3 terz nie dzila co mam zrobic?


__________________________________-

Jest mozliwosc zmieniania plytek podczas emulowanie ?
PLZ o odp.

____________________________________________________


Z góry dzieki MroUs :D
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

MROUS pisze: Jest mozliwosc zmieniania plytek podczas emulowanie ?
nie plytek tylko dyskietek (obrazow), F12 - Floppy drives, mozliwe ze gra obsluguje tylko jedna stacje dyskietek DF0 i wniej masz zmienic z dyskietki A na B i naciskasz fire.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

MROUS pisze:Siemka :) Mam niestety problem z ta grą:( Wszystko ustawilem wg. wszytkich postow.Wkladalem 1dyskietke, 2dyskietke ,3 dyskietke do dtrzech stacji naraz i przy zmianie dyskietki tzn. wyskakuje mi pleas insert disk B. i nic nie wczytuje mi jej:( Robliem wszystko wkladalem tylko 1 dysk to filmik mi sie pojawil i wszytko tak jak w tedy wloz dysk b . Jak wkladam 3 terz nie dzila co mam zrobic?
Nie wiem co Ty namieszałeś, bo gra się normalnie uruchamia na kofniguracji 1.3 oraz
obsługuje wszystkie stacje, więc wystarczy "włóżyć" wszystkie trzy obrazy dyskietek
do kolejnych stacji, a w razie czego juz Ci ZB napisał ze F12 możesz wywołac menu
WinUAE i zmienić sobie dyskietki. Jakbyś nadal miał problemy to przygotowałem taką
spakowaną wersję emulatora WinUAE 1.3 plus kickstart 1.3 plus sama gra MoonStone
plus konfiguracja, sciągnij http://uploaded.to/?id=ltjhol i rozpakuj do katalogu z WinUAE,
a póżniej uruchom WinUAE i załaduj konfiguracje moonstone.uae - no i jak chcesz
to popatrz jak wszystko jest ustawione przezemnie a potem kliknij "Start" i graj :)
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Awatar użytkownika
OSH
Posty: 291
Rejestracja: 12 maja 2006, o 11:11

Post autor: OSH »

A WHDLoad nie próbowałeś?
A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LG10x30x40, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C64, C64+1541-II:), C-64G
ODPOWIEDZ