Szukam gry: "Body Blows Ultimate"

Tu możesz pisać o grach, których nie możesz znaleźć (zanim napiszesz, przeczytaj regulamin działu)

Moderator: GTW

Amigos
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2005, o 16:44
Lokalizacja: z przed kompa

Szukam gry: "Body Blows Ultimate"

Post autor: Amigos »

Miałem taką gierkę na Amigę. Była ona połączeniem gier Body Blows i Body Blows Galactic. Do wyboru w tej grze były wszystkie postacie z tych dwóch gier. Wie ktoś gdzie mogę ją znaleźć? Może ktoś z Was ją ma?
[EDIT]
Nazywa się ona Ultimate Body Blows... Ale na planetemu i tak nie ma:-(
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

http://amiga.magix.name/games-whd.php tu masz Ultimate Body Blows ale w wersji WHDLoad.


@ Wirus może nie wywalaj tego tematu od razu , bo faktycznie na stronach z regulaminu jej nie ma(albo mi się siatkówka odkleja i niedowidzę).
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

martini pisze:@ Wirus może nie wywalaj tego tematu od razu , bo faktycznie na stronach z regulaminu jej nie ma(albo mi się siatkówka odkleja i niedowidzę).
Nigdy nie wywalam tematu do kosza od razu. Najpierw sam sprawdzam czy gra jest w regulaminie. Jak jest to wywalam.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Piotr Bober już poszukiwał tej gry i z tego co pamiętam jest ona nadal w sprzedaży w jakimś packu dlatego lipna szansa na znalezienie jej za darmo.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Siege
Posty: 30
Rejestracja: 4 sie 2004, o 23:39
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Siege »

Witam.

Ultimate body blows (1994)(team 17)(m4)[!][cdd3321] sciagnalem z 2 lata temu z emuchina bodajze zajmuje 183mb iso+wavy.

Pozdrawiam.
Amigos
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2005, o 16:44
Lokalizacja: z przed kompa

re

Post autor: Amigos »

martini---> a w jakim programie mma rozpakować plik .lzx, w którym jest Ultimate Body Blows?
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

WinRAR rozpakowuje lzx, potem można dodać do harddrives. Na Ami też można to jakoś rozpakować, chyba nawet powinno się właśnie tylko na ami ;)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

To jest plik WHDload a nie HD więc samo rozpakowanie nic tu nie da. Wnioskuję że nie bawiłeś się WHDLoad więc albo - zainteresuj się tematem i poczytaj o tym na forum lub na http://www.whdload.de/ i zainstaluj wszystko co niezbędne, lub skorzystaj np. z AmigaSys - tam już masz wszystko skonfigurowane.Wystarczy tylko rozpakować plik(pod Workbenchem w AmigaSys) i grać. Powodzenia!
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Amigos
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2005, o 16:44
Lokalizacja: z przed kompa

re

Post autor: Amigos »

WinRAR nie rozpakowuje lzx! To jest jakieś rozszerzenie pod Amigę. Jak rozpakować to? W jakim programie?
Powro
Posty: 49
Rejestracja: 25 gru 2004, o 15:47
Lokalizacja: Czestochowa

Post autor: Powro »

@Amigos

Tutaj "leży" wersja Ultimate BodyBlows w wersji ISO wraz z opisem uruchomienia na WinUae ( Rozpakować do jednego katalogu wszystkie rary, wypalić badz zainstalować jako wirtualny dysk [np.programem Deamon Tools] , i odpalić CD32),
Tutaj

ps.Lzx możesz rozpakowac programem unLZX (program na amisie) ktoy lezy na Aminetcie.

Powodzenia..
Amigos
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2005, o 16:44
Lokalizacja: z przed kompa

re

Post autor: Amigos »

No ściągnąłem unLZX. Ale w tym packu jest tylko ijeden plik i do tego nie ma żadnego rozszerzenia! Jak go otworzyć? Włącza się go pod WinUAE? Jak tak to jak zaloadować ten plik lzx?
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

unlzx to komenda, najlepiej skopiowac ja do katalogu c: to nie bedzie potrzeba podawac sciezki dostepu do komendy. Jak wydasz samo polecenie unlzx to bedziesz mial podane wszystkie argumenty. Skladnia jest prosta, wiec na pewno sobie poradzisz.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Wystarczy że przeciągniesz plik lzx, na komendę unLZX. Program automatycznie rozpakuje archiwum do folderu C:/documents and settings/nazwa uzytkownika/
AXE Capoeira!
Amigos
Posty: 31
Rejestracja: 18 cze 2005, o 16:44
Lokalizacja: z przed kompa

re

Post autor: Amigos »

Jak wydać tą komendę? Przeciągam ten plik unLZX na archiwum .lzx i nic się nie dzieje! Tylko miejscami się zamieniają... Może to zrobić na Win98 a nie XP? POMOCY! Dajcie mi dokładną instrukcję jak rozpakować ten plik!
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Odwrotnie!! Archwium przeciągnij na plik unLZX :P. Na moment pojawi sie okno dosa, a folder znajdziesz tam gdzie napisałem wcześniej.
AXE Capoeira!
ODPOWIEDZ